sorsolás 2003 - FOCISULI

Tartalomhoz ugrás

Főmenü:

sorsolás 2003

TORNA HELYSZÍNE: HAJDÚDOROG SPORTPÁLYA 
VÁLTOZÁS  06.07.                                                  2003 as korcsoport
Játékidő 1x20 perc 8+1 fő
Helyszín: Hajdúdorog Sportpálya Böszörményi útca 87.
"A" csoport
"B" csoport
"C" csoport
"D" csoport
Loki Focisuli
KBSC
DVTK
 LPS SATU MARE
HTE
Debrecen Sportcentrum
Balmazújváros
Nánási Focisuli
Fehérgyarmat 
Debrecen ACJózsa SE
Püspökladány LE
Fsz:Kezdési időpont
Mérkőző csapatok
Pálya beosztás
Eredmény

 1.
 

 09.00
 
Loki Focisuli - HTE
Center "A" füves pálya
0-0
Debrecen Sportcentrum - DEAC
Center "B" füves pálya
0-0

 2.
 

 09.25
 
Balmazújváros - Józsa SE
Center "A" füves pálya
0-1
Nánási Focisuli - Püspökladány LE
Center "B" füves pálya
1-0

 3.
 

 09.50
 
Fehérgyarmat -  HTE
Center "A" füves pálya
0-0
 KBSC- DEAC
Center "B" füves pálya
0-1

 4.
 

 10.15
 
DVTK - Józsa SE
Center "A" füves pálya
4-0
LPS SATU MARE - Püspökladány LE
Center "B" füves pálya
0-2

 5.
 

 10.40
 
Loki Focisuli - Fehérgyarmat
Center "A" füves pálya
0-1
Debrecen Sportcentrum - KBSC
Center "B" füves pálya
5-0

 6.
 

11.05 
 
DVTK - Balmazújváros
Center "A" füves pálya
3-0
LPS SATU MARE - Nánási Focisul
Center "B" füves pálya
2-3
HELYOSZTÓK
Csoport 1.-2. helyezett csapatai játszanak 1-8.helyezésért.
Csoport 3. helyezett csapatai játszanak 9.-12. helyezésért.

 7.
 

 11.30
 
9-12. helyosztói A3-B3 Loki Focisuli - KBSC
Center "A" füves pálya
0-3
9-12. helyosztói C3-D3
 Balmazújváros - LPS SATU MARE
Center "B" füves pálya
0-2

 8.
 

 11.55
 
1-8. helyosztói A1-B2 Fehérgyarmat - DEAC
Center "A" füves pálya
1-2
1-8. helyosztói B1-A2 
Debrecen Sportcentrum - HTE
Center "B" füves pálya
0-0

 9.
 

 12.20
 
1-8. helyosztói D1-C2 Nánási Focisuli - Józsa SE
Center "A" füves pálya
4-0
1-8. helyosztói C1-D2
DVTK - Püspökladány LE
Center "B" füves pálya
3-1

 10.
 

 12.45
 
11-12. hely (7.fsz (A3-B3) - (C3-D3) vesztesei
Loki Focisuli - Balmazújváros
Center "A" füves pálya
0-3
9-10. hely (7.fsz (A3-B3) - (C3-D3) győztese)
KBSC -  LPS SATU MARE
Center "B" füves pálya
0-2

 11.
 

 13.10
 
5-8. helyosztói 8. Fsz.(A1-B2) - (B1-A2) vesztese
Fehérgyarmat - HTE
Center "A" füves pálya
0-1
5-8. helyosztói 9.fsz (D1-C1)-(C1-D2) vesztesei
Józsa SE - Püspökladány LE
Center "B" füves pálya
0-2

 12.
 

 13.35
 
1-4. helyosztói 8. Fsz.(A1-B2)-(B1-A2) győztese
DEAC - Debrecen Sportcentrum
Center "A" füves pálya
0-2
1-4. helyosztói 9. Fsz.((D1-C2) - (C1-D2) győztese Nánási Focisuli - DVTK
Center "B" füves pálya
0-2

 13.
 

 14.00
 
7-8. hely 11. Fsz ( helyosztó vesztese)
Fehérgyarmat - Józsa SE
Center "A" füves pálya
0-0 (3:1)
5-6. hely 11. Fsz ( helyosztó győztese)
HTE - Püspökladány LE
Center "B" füves pálya
1-0

 14.
 

 14.25
 
3-4. hely 12. Fsz (1-4. helyosztó vesztese)
Nánási Focisuli - DEAC
Center "A" füves pálya
1-0
1-2. hely 12. Fsz (1-4. helyosztó győztese)
DVTK -  Debrecen Sportcentrum
Center "B" füves pálya
5-0
Helyezések:
1. DVTK
2. Debrecen Sportcentrum
3. Nánási Focisuli
4. DEAC
5. HTE
6. Püspökladány LE
7. Fehérgyarmat
8. Józsa SE
9.  LPS SATU MARE
10. KBSC
11. Balmazújváros
12. Loki Focisuli
 
Vissza a tartalomhoz | Vissza a főmenühöz