Főmenü:
VÁLTOZÁS FELTÉVE 06. 13. 2009-ES KORCSOPORT 2019. június 16. vasárnap | ||
Játékidő 1X20 perc 6+1 fő Torna helyszíne: Hajdúnánás Nagy Norbert Sportközpont Fürdő útca 16 | ||
"A" CSOPORT | "B" CSOPORT | "C" CSOPORT |
FC CFR 1907 CLUJ bordó | Nyíregyháza Spartacus piros | DLA |
Debrecen SI | Miskolc Városi SI | Csepel FC |
Nánási Focisuli | Olasz Focisuli 2010 | FC CFR 1907 CLUJ fehér |
Loki Focisuli | Várda LA | Nyíregyháza Spartacus kék |
KBSC |
Fsz: | Kezdési időpont | Mérkőző csapatok | Pálya beosztás | Eredmény |
1. | 09:00 | Debrecen SI - Loki Focisuli | Center "A" füves pálya | 1-0 |
FC CFR 1907 CLUJ bordó - Nánási Focisuli | Center "B" füves pálya | 2-1 | ||
Várda LA - Olasz Focisuli 2010 | Hátsó "C" füves pálya | 1-2 | ||
2. | 09:25 | KBSC - Debrecen SI | Center "A" füves pálya | 1-3 |
Nánási Focisuli - Loki Focisuli | Center "B" füves pálya | 0-2 | ||
FC CFR 1907 CLUJ fehér - Nyíregyháza Spartacus kék | Hátsó "C" füves pálya | 0-1 | ||
3. | 09:50 | FC CFR 1907 CLUJ bordó - KBSC | Center "A" füves pálya | 6-1 |
Miskolc Városi SI - Várda LA | Center "B" füves pálya | 0-2 | ||
Csepel FC - DLA | Hátsó "C" füves pálya | 0-5 | ||
4. | 10:15 | Debrecen SI - Nánási Focisuli | Center "A" füves pálya | 1-3 |
Nyíregyháza Spartacus piros - Olasz Focisuli 2010 | Center "B" füves pálya | 1-0 | ||
FC CFR 1907 CLUJ fehér - DLA | Hátsó "C" füves pálya | 1-1 | ||
5. | 10:40 | FC CFR 1907 CLUJ bordó - Loki Focisuli | Center "A" füves pálya | 7-2 |
Olasz Focisuli 2010 - Miskolc Városi SI | Center "B" füves pálya | 3-1 | ||
Nyíregyháza Spartacus kék -Csepel FC | Hátsó "C" füves pálya | 5-0 | ||
6. | 11:05 | Nánási Focisuli - KBSC | Center "A" füves pálya | 5-0 |
Nyíregyháza Spartacus piros - Várda LA | Center "B" füves pálya | 1-3 | ||
Nyíregyháza Spartacus kék - DLA | Hátsó "C" füves pálya | 2-2 | ||
7. | 11:30 | FC CFR 1907 CLUJ bordó - Debrecen SI | Center "A" füves pálya | 3-0 |
FC CFR 1907 CLUJ fehér - Csepel FC | Center "B" füves pálya | 2-1 | ||
NINCS MÉRKŐZÉS | Hátsó "C" füves pálya | ------ | ||
8. | 11:55 | Loki Focisuli - KBSC | Center "A" füves pálya | 5-1 |
Nyíregyháza Spartacus piros - Miskolc Városi SI | Center "B" füves pálya | 3-2 | ||
NINCS MÉRKŐZÉS | Hátsó "C" füves pálya | |||
"A" csoport 5. helyezett csapata helyosztó mérkőzést nem játszik. Eredménye alapján 13. helyen vége | ||||
8 közé jutásért játszik a "B"-"C" 3. helyezett csapatok (győztes bekerül a 8 közzé vesztes 9-12 helyért játszik) | ||||
9. | 12:20 | B3-C3 Ny,háza Spartacus piros - FC CFR 1907 CLUJ fehér | Center "A" füves pálya | 0-2 |
9-12. helyért játszik a "A4" - "B4" és "C" csoport 3- 4. helyezett csapatai. (helyosztó vesztese 11-12. a győztesek 9-10. helyen végez) | ||||
10. | 12:45 | B4 - C4 MVSI - Csepel FC | Hátsó "C" füves pálya | 3-4 |
11. | 13:10 | A4 - Fsz 9 vesztese DSI - Ny,háza Spartacus piros | Hátsó "C" füves pálya | 3-1 |
1.-8. helyért játszik a ""A"-"B" csoport 1-3 helyezett és "C" csoport 1-2. helyezett csapat (helyosztó győztese tovább jut, vesztese kiesik, 5-8. helyen végez) | ||||
12. | 12:20 | A3 - B1 Loki Focisuli - Várda LA | Center "A" füves pálya | 0-3 |
A2 - B2 NFSE - Olasz Focisuli | Center "B" füves pálya | 1-2 | ||
13. | 12:45 | A1 - C2 FC CFR 1907 CLUJ bordó - DLA | Center "A" füves pálya | 1-0 |
C1 - Fsz 9 győztese Nyíregyháza Spartacus kék - FC CFR 1907 CLUJ fehér | Center "B" füves pálya | 1-0 | ||
1-4. helyosztók. | ||||
14. | 13:10 | 12. fsz. győztesei Várda LA - Olasz Focisuli | Center "A" füves pálya | 4-0 |
13. fsz. győztesei FC CFR 1907 CLUJ bordó - Nyíregyháza Spartacus kék | Center "B" füves pálya | 2-1 | ||
DÖNTŐK | ||||
15. | 13:35 | 3 - 4. hely 13. fsz. vesztesei Nyíregyháza Spartacus kék - Olasz Focisuli | Center "A" füves pálya | 2-0 |
1 - 2. hely 13. fsz. győztesei Várda LA - FC CFR 1907 CLUJ bordó | Center "B" füves pálya | 1-2 | ||
Eredményhirdetés 14.00 | ||||