13 ph 2010 - FOCISULI

Tartalomhoz ugrás

Főmenü:

13 ph 2010

2010-ES KORCSOPORT
2019. június 15. szombat
 Játékidő 1X20 perc 4+1 fő
Torna helyszíne: Hajdúnánás Nagy Norbert Sportközpont Fürdő útca 16
"A" CSOPORT
"B" CSOPORT
"C" CSOPORT
"D" CSOPORT
Nyíregyháza Spartacus kék
DLA Piros
Tiszavasvári SE
Várda LA
Loki Focisuli
Érmihályfalva fekete (Ro)
Nyíregyháza Spartacus piros
DLA Fehér
Mezei Vill FC
Nánási Focisuli
Juventus (Ro)
Józsa SE
Hajdúböszörmény
Debrecen SIOlasz FocisuliÉrmihályfalva piros (Ro)
Fsz:Kezdési
időpont
Mérkőző csapatok
Pálya beosztás
Eredmény
 1.
  

09:00 
 
 
Nyíregyháza Spartacus kék - Loki Focisuli
Hátsó "A" füves pálya
2-0
Mezei Vill FC - Hajdúböszörmény TE
Hátsó "B" füves pálya
1-0
DLA Piros -Érmihályfalva fekete (Ro)
Műfüves pálya
10-0

 2.
 
 

 09:25
 
 
Nánási Focisuli - Debrecen SI
Hátsó "A" füves pálya
3-1
Tiszavasvári SE - Nyíregyháza Spartacus piros
Hátsó "B" füves pálya
1-0
Juventus (Ro) - Olasz Focisuli
Műfüves pálya
0-15

 3.
 
 

 09:50
 
 
Várda LA - DLA Fehér
Hátsó "A" füves pálya
2-6
Józsa SE - Érmihályfalva piros (Ro)
Hátsó "B" füves pálya
1-0
Nyíregyháza Spartacus kék - Mezei Vill FC
Műfüves pálya
6-0

 4.
 
 

 10:15
 
 
Loki Focisuli - Hajdúböszörmény TE
Hátsó "A" füves pálya
5-0
DLA Piros - Nánási Focisuli
Hátsó "B" füves pálya
5-0
Érmihályfalva fekete (Ro) - Debrecen SI
Műfüves pálya
1-8

 5.
 
 

 10:40
 
 
Tiszavasvári SE - Juventus (Ro)
Hátsó "A" füves pálya
2-1
Nyíregyháza Spartacus piros - Olasz Focisuli
Hátsó "B" füves pálya
0-5
Loki Focisuli - Mezei Vill FC
Műfüves pálya
4-1

 6.
 
 

 11:05
 
 
DLA Fehér - Érmihályfalva piros (Ro)
Hátsó "A" füves pálya
9-1
Nyíregyháza Spartacus kék - Hajdúböszörmény TE
Hátsó "B" füves pálya
3-2
Várda LA - Józsa SE
Műfüves pálya
7-0

 7.
 
 

 11:30
 
 
DLA Piros - Debrecen SI
Hátsó "A" füves pálya
1-2
Érmihályfalva fekete (Ro) - Nánási Focisuli
Hátsó "B" füves pálya
1-3
Tiszavasvári SE - Olasz Focisuli
Műfüves pálya
0-6

 8.
 
 

 11:55
 
 
Nyíregyháza Spartacus piros - Juventus (Ro)
Hátsó "A" füves pálya
5-0
Várda LA - Érmihályfalva piros (Ro)
Hátsó "B" füves pálya
6-1
DLA Fehér - Józsa SE
Műfüves pálya
10-0
13-16. helyért játszik a csoport 4. helyezett csapatai.
(helyosztó vesztese 15-16. a győztesek 13-14. helyen végez) 
9.12:20A4 - B4 HTE - Érmihályfalva fekete (Ro)
Műfüves pálya
2-0
10.12:45C4 -D4  Juventus (Ro) - Érmihályfalva piros (Ro)
Műfüves pálya
2-1
  9-12. helyért játszik a csoport 3. helyezett csapatai.
(helyosztó vesztese 11-12. a győztesek 9-10. helyen végez)

 11.
 

 12:20
 
A3 - B3  Mezei Vill FC - NFSE
Hátsó "A" füves pálya
1-2
C3 - D3 Nyíregyháza Spartacus piros - Józsa SE
Hátsó "B" füves pálya
5-0
 1-8. helyért játszik a csoport 1-2. helyezett csapatai.
(helyosztó vesztese kiesik 5-8. helyen végez) 

 12.
 

 12:45
 
A1 - B2 Nyíregyháza Spartacus kék - DSI
Hátsó "A" füves pálya
1-3
B1 - A2 DLA Piros - Loki FocisuliHátsó "B" füves pálya
4-0

 13.
 

 13:10
 
C1 -D2 OFSE - Várda LAHátsó "A" füves pálya
4-3
D1 - C2 DLA F - TiszavasváriHátsó "B" füves pálya
5-1
1-4. helyért játszik a 11 - 12 fsz csapat győztesei

 14.
 

 13:25
 
12. fsz győztesei DSI - DLA piros
Hátsó "A" füves pálya
6-1
13. fsz győztesei OFSE - DLA fehér
Hátsó "B" füves pálya
6-1
DÖNTŐK

 15.
 

 13:50
 
3. - 4. helyért játszik 14. Fsz vesztes csapatok
OFSE - DSI
Hátsó "A" füves pálya
6-1
1. - 2. helyért játszik 14. Fsz győztes csapatok
DLA piros - DLA fehér
Hátsó "B" füves pálya

EREDMÉNYHÍRDETÉS 14:25


 
Vissza a tartalomhoz | Vissza a főmenühöz