13 ph U13 - FOCISULI

Tartalomhoz ugrás

Főmenü:

13 ph U13

U13 KORCSOPORT
2019. június 16 vasárnap  
Játékidő 1x20 perc 8+1 fő
Helyszín: Hajdúdorog Sportpálya Böszörményi útca 87
"A" CSOPORT
"B" CSOPORT
"C" CSOPORT
"D" CSOPORT
Loki Focisuli Fehér
MVSCDebrecen SI.
Csepel FC
Tiszalök SE
Arany Sárkány F. Nyírbátor
Tálent SE
Miskolc Városi SI.
Hajdúdorog SE 
Tiszakeszi KÜSENánási Focisuli
Loki Focisuli Piros
Fsz:
Kezdési időpont
Mérkőző csapatok
Pálya beosztás
Eredmény

 1.
 

 09:00
 
Loki Focisuli Fehér - Tiszalök SE
Center "A" füves pálya
3-0
MVSC - Arany Sárkány F. Nyírbátor
Center "B" füves pálya
6-0

 2.
 

 09:25
 
Debrecen SI. - Tálent SE
Center "A" füves pálya
3-0
Csepel FC - Miskolc Városi SI.
Center "B" füves pálya
0-3

 3.
 

 09:50
 
Tiszalök SE - Hajdúdorog SE
Center "A" füves pálya
0-2
Arany Sárkány F. Nyírbátor - Tiszakeszi KÜSE
Center "B" füves pálya
1-4

 4.
 

 10:05
 
Tálent SE - Nánási Focisuli
Center "A" füves pálya
1-6
Miskolc Városi SI. - Loki Focisuli Piros
Center "B" füves pálya
1-0

 5.
 

 10:30
 
Loki Focisuli Fehér - Hajdúdorog SE
Center "A" füves pálya
4-0
MVSC - Tiszakeszi KÜSE
Center "B" füves pálya
1-0

 6.
 

 10:55
 
Debrecen SI. - Nánási Focisuli
Center "A" füves pálya
2-0
Csepel FC - Loki Focisuli Piros
Center "B" füves pálya
0-1
  HELYOSZTÓ:
Csoport 1. - 2. helyezett csapatai játszanak 1-8. helyért.
Csoport 3. helyezett csapatai játszanak 9-12. helyért.

 7.
 

 11:20
 
Tiszalök SE - Arany Sárkány F. NyírbátorCenter "A" füves pálya
4-0
Tálent SE - Csepel FCCenter "B" füves pálya
0-5

 8.
 

 11:45
 
Loki Focisuli Fehér - Tiszakeszi KÜSECenter "A" füves pálya
5-0
MVSC - Hajdúdorog SE Center "B" füves pálya
3-0

 9.
 

 12:10
 
Debrecen SI. - Loki Focisuli PirosCenter "A" füves pálya
0-1
Miskolc Városi SI. -  Nánási FocisuliCenter "B" füves pálya
3-0

 10.
 

 12:35
 
Arany Sárkány F. Nyírbátor - Tálent SE
Center "A" füves pálya
5-0
Csepel FC - Tiszalök SE 
Center "B" füves pálya
0-1

 11.
 

 13:00
 
Tiszakeszi KÜSE -  Hajdúdorog SE
Center "A" füves pálya
3-1
Nánási Focisuli - Debrecen SI
Center "B" füves pálya
1-3

 12.
 

 13:25
 
1 - 4. helyosztók 8. Fsz győztes csapatok
Loki Focisuli Fehér - MVSC
Center "A" füves pálya
0-4
1 - 4. helyosztók 9. Fsz győztes csapatok
Loki Focisuli piros -  Miskolc Városi SI.
Center "B" füves pálya
2-0

 13.
 

 13:50
 
7 - 8. helyért játszik 
  Nánási Focisuli - Hajdúdorog SE
Center "A" füves pálya
1-0
5 - 6. helyért játszik 
Tiszakeszi KÜSE - DSI
Center "B" füves pálya
2-1
 DÖNTŐK

 14.
 

 14:15
 
3. - 4. helyért játszik 
Miskolc Városi SI. - Loki Focisuli Fehé
Center "A" füves pálya
3-2
1. - 2. helyért játszik 12. Fsz győztes csapatok
MVSC - Loki Focisuli Piros
Center "B" füves pálya
2-1
EREDMÉNYHÍRDETÉS 14:40
 
Vissza a tartalomhoz | Vissza a főmenühöz