13ph 2008 - FOCISULI

Tartalomhoz ugrás

Főmenü:

13ph 2008

2008-AS KORCSOPORT
2019. június 15. szombat
 Játékidő 1X20 perc 6+1 fő
Torna helyszíne: Hajdúnánás Nagy Norbert Sportközpont Fürdő útca 16
"A" CSOPORT
"B" CSOPORT
"C" CSOPORT
"D" CSOPORT
Konyár SE 
Várda LA
FC CFR 1907 CLUJ bordó
Mezőkövesd-Zsóry FC.
Debrecen SI
Loki Focisul Piros
Nyíradony VVTK
Tiszavasvári SE
FC CFR 1907 CLUJ fehér
Nánási Focisuli
Miskolci Vasutas Sport Club
Miskolc Népkert SE
Nyíregyháza Spartacus 
Miskolc Városi SI
Loki Focisuli Fehér
Vásárosnamény 
Törökbálint Focisuli


Érmihályfalva (Ro)
1. Debrecen SI1. Várda LA1.FC CFR 1907 CLUJ bordó1.Miskolc Népkert SE
2.Konyár SE2. Nánási Focisuli2.Loki Focisuli Fehér2.Mezőkövesd-Zsóry FC.
3.FC CFR 1907 CLUJ fehér3. Loki Focisuli 3.Miskolci Vasutas Sport Club3. Tiszavasvári SE
4.Nyíregyháza Spartacus 4. Miskolc VSI4.Nyíradony VVTK4. Érmihályfalva
5.Törökbálint Focisuli

5. Vásárosnamény
Fsz:Kezdési időpont
Mérkőző csapatok
Pálya beosztás
Eredmény

 
 1.
 
 

 
 09:00
 
 
Debrecen SI - Nyíregyháza Spartacus
Center "A" füves pálya
4-1
Konyár SE - FC CFR 1907 CLUJ fehér
Center "B" füves pálya
2-1
Tiszavasvári SE - Vásárosnamény
Hátsó "C" füves pálya
3-1
Mezőkövesd-Zsóry FC. - Miskolc Népkert SE
Hátsó "D" füves pálya
0-1

 
2. 
 
 

 
 09:25
 
 
Debrecen SI - Törökbálint Focisuli
Center "A" füves pálya
2-1
Várda LA - Loki Focisul Piros
Center "B" füves pálya
4-0
FC CFR 1907 CLUJ bordó - Nyíradony VVTK
Hátsó  "C" füves pálya
4-1
Tiszavasvári SE - Érmihályfalva (Ro)
Hátsó "D" füves pálya
1-1

 
 3.
 
 

 
 09:50
 
 
FC CFR 1907 CLUJ fehér - Nyíregyháza Spartacus
Center "A" füves pálya
3-2
Nánási Focisuli - Miskolc Városi SI
Center "B" füves pálya
4-1
Miskolci Vasutas Sport Club - Loki Focisuli Fehér
 Hátsó "C" füves pálya
1-3
Miskolc Népkert SE - Vásárosnamény
Hátsó "D" füves pálya
4-0

 
 4.
 
 

 
 10:15
 
 
Konyár SE - Törökbálint Focisuli
Center "A" füves pálya
2-1
Várda LA - Nánási Focisuli
Center "B" füves pálya
1-0
FC CFR 1907 CLUJ bordó - Miskolci Vasutas Sport Club
Center "C" füves pálya
5-0
Mezőkövesd-Zsóry FC. - Érmihályfalva (Ro)
Hátsó "D" füves pálya
3-0

 
 5.
 
 

 
 10:40
 
 
Debrecen SI - FC CFR 1907 CLUJ fehér
Center "A" füves pálya
5-0
Loki Focisul Piros - Miskolc Városi SI
Center "B" füves pálya
3-1
Nyíradony VVTK - Loki Focisuli Fehér
Hátsó  "C" füves pálya
1-6
Tiszavasvári SE - Miskolc Népkert SE
Hátsó "D" füves pálya
1-4

 
 6.
 
 

 
 11:05
 
 
Konyár SE - Nyíregyháza Spartacus
Center "A" füves pálya
2-2
Nánási Focisuli - Loki Focisul Piros
Center "B" füves pálya
3-3
FC CFR 1907 CLUJ bordó - Loki Focisuli Fehér
Hátsó  "C" füves pálya
1-4
Mezőkövesd-Zsóry FC. - Vásárosnamény
Hátsó "D" füves pálya
4-1

 
 7.
 
 

 
 11:30
 
 
FC CFR 1907 CLUJ fehér - Törökbálint Focisuli
Center "A" füves pálya
5-3
Várda LA - Miskolc Városi SI
Center "B" füves pálya
8-0
Nyíradony VVTK - Miskolci Vasutas Sport Club
Hátsó  "C" füves pálya
1-2
Miskolc Népkert SE - Érmihályfalva (Ro)
Hátsó "D" füves pálya
4-2

 
 8,
 
 

 
 11:55
 
 
Konyár SE - Debrecen SI
Center "A" füves pálya
0-3
Nyíregyháza Spartacus - Törökbálint Focisuli
Center "B" füves pálya
2-1
Vásárosnamény - Érmihályfalva (Ro)
 Hátsó "C" füves pálya
1-1
Mezőkövesd-Zsóry FC. - Tiszavasvári SE
Hátsó "D" füves pálya
4-1
 Az "A" - "D" csoport 5. helyezett csapatai helyosztó mérkőzést nem játszik. Eredménye alapján 17-18. helyen végez.
 13-16. helyért játszik a csoport 4. helyezett csapatai.
(helyosztó vesztese 15-16. - a győztesek 13-14. helyen végez) 

 9.
 

 12:20
 
A4 - B4 Nyíregyháza Spartacus - Miskolc VSI
Hátsó "C" füves pálya

C4 - D4Nyíradony VVTK - Érmihályfalva (Ro)
Hátsó "B" füves pálya

  9-12. helyért játszik a csoport 3. helyezett csapatai.
(helyosztó vesztese 11-12. a győztesek 9-10. helyen végez)

 10.
 

 12:45
 
A3 - B3 FC CFR 1907 CLUJ fehér - Loki Focisuli
Hátsó "C" füves pálya

C3 - D3 Miskolci Vasutas Sport Club - Tiszavasvári SE
Hátsó "B" füves pálya

 1-8. helyért játszik a csoport 1-2. helyezett csapatai.
(helyosztó vesztese kiesik 5-8. helyen végez) 

 11.
 

 12:20
 
A1 - B2  Debrecen SI - Nánási Focisuli
Center "A" füves pálya

B1 - A2 Várda LA - Konyár SE
Center "B" füves pálya
9-0

 12.
 

 12:45
 
C1 - D2 FC CFR 1907 CLUJ bordó - Mezőkövesd-Zsóry FC.Center "A" füves pálya
0-0(4-3)
D1 - C2 Miskolc Népkert SE - Loki Focisuli FehérCenter "B" füves pálya
3-0
1-4. helyért játszik a Fsz:11 - 12 csapat győztesei

 13.
 

 13:10
 
11. fsz győztesei Várda LA - DSI
Center "A" füves pálya
5-0
12. fsz győztesei
 Miskolc Népkert SE - FC CFR 1907 CLUJ bordó
Center "B" füves pálya
1-1(9-8)
DÖNTŐK

 14.
 

 13:35
 
3 - 4. hely 14. fsz. vesztesei
 DSI - FC CFR 1907 CLUJ bordó
Center "A" füves pálya
1-1(3:2)
1 - 2. hely 14. fsz. győztesei
 Várda LA - Miskolc Népkert SE
Center "B" füves pálya
2-3
Eredményhirdetés 14:00


 
Vissza a tartalomhoz | Vissza a főmenühöz