13ph 2012 - FOCISULI

Tartalomhoz ugrás

Főmenü:

13ph 2012

2012-ES KORCSOPORT
2019. június 15. szombat
  Játékidő 1X15 perc 3+0 fő
Torna helyszíne: Hajdúnánás Nagy Norbert Sportközpont Fürdő útca 16
"A" CSOPORT
"B" CSOPORT
"C" CSOPORT
"D" CSOPORT
NFSE kék
KBSC
NFSE sárga
Arany Sárkány F. Nyírbátor
Nyíregyháza Spartacus kék
DLA Piros
Várda LA piros
Olasz Focisuli piros
Polgár SE
Olasz Focisuli fekete
Mezei Vill FC
Loki Focisuli
Balmazújváros FC
HTE fehér
Nyíregyháza Spartakus piros
HTE kék
Várda LA fehér


DLA Fehér
  CSOPORT HELYEZÉSEK
Az "A" - "D" csoport 5. helyezett csapatai helyosztó mérkőzést nem játszik. Eredménye alapján 17-18. helyen végez.
13-16. helyért játszik a csoport 4. helyezett csapatai. (helyosztó vesztese 15-16. a győztesek 13-14. helyen végez)
9-12. helyért játszik a csoport 3. helyezett csapatai. (helyosztó vesztese 11-12. a győztesek 9-10. helyen végez)
5-8. helyért játszik a csoport 2. helyezett csapatai. (helyosztó vesztese 7-8. a győztesek 5-6. helyen végez)
1-4. helyért helyosztót játszik a csoport 1. helyezett csapatok. 
Itt csak győztesek vannak, a helyezések másodlagos, mind a 18 csapatból a legjobb játékos jutalmazva!
1. Nyíregyháza Spartacus kék1. DLA piros1. Nyíregyháza Spartacus piros1. Loki Focisuli
2. Polgár SE2. KBSC2.Mezei Vill FC2. DLA Fehér
3. Balmazújváros3. HTE fehér3. Várda piros3. Olasz Focisuli piros
4. Várda LA fehér4. Olasz Focisuli fekete4.NFSE sárga4. Arany Sárkány
5. NFSE kék

5. HTE kék
Fsz:Kezdési
dőpont
Mérkőző csapatok
Pálya beosztás
Eredmény

 
 1.
 
 

 
 09:00
 
Nyíregyháza Spartacus kék - Balmazújváros FC
Center "A" füves pálya
7-6
NFSE kék - Polgár SE
Center "B" füves pálya
2-10
Olasz Focisuli piros - HTE kék
Center "C" füves pálya
17-0
Arany Sárkány F. Nyírbátor - Loki Focisuli
Center "D" füves pálya
2-7

 
 2.
 
 

 
 09:20
 
 
KBSC - DLA Piros
Center "A" füves pálya
1-5
Olasz Focisuli fekete - HTE fehér
Center "B" füves pálya
5-2
NFSE sárga - Várda LA piros
Center "C" füves pálya
2-12
Mezei Vill FC - Nyíregyháza Spartakus piros
Center "D" füves pálya
6-7

 
 3.
 
 

 
 09:40
 
 
Várda LA fehér - Nyíregyháza Spartacus kék
Center "A" füves pálya
2-5
Polgár SE - Balmazújváros FC
Center "B" füves pálya
9-7
DLA Fehér - Olasz Focisuli piros
Center "C" füves pálya
7-4
Loki Focisuli - HTE kék
Center "D" füves pálya
9-1

 
 4.
 
 

 
 10:00
 
 
KBSC - Olasz Focisuli fekete
Center "A" füves pálya
9-1
DLA Piros - HTE fehér
Center "B" füves pálya
10-0
NFSE sárga - Mezei Vill FC
Center "C" füves pálya
3-10
Várda LA piros - Nyíregyháza Spartakus piros
Center "D" füves pálya
6-6

 
 5.
 
 

 
 10:20
 
 
Nyíregyháza Spartacus kék - Polgár SE
Center "A" füves pálya
11-1
NFSE kék - Várda LA fehér
Center "B" füves pálya
0-13
Olasz Focisuli piros - Loki Focisuli
Center "C" füves pálya
4-10
Arany Sárkány F. Nyírbátor - DLA Fehér
Center "D" füves pálya2-11

 
 6.
 
 

 
 10:40
 
 
NFSE kék - Balmazújváros FC
Center "A" füves pálya
0-7
Polgár - Várda LA fehér
Center "B" füves pálya
5-2
Arany Sárkány F. Nyírbátor - HTE kék
Center "C" füves pálya
9-2
Loki Focisuli - DLA Fehér
Center "D" füves pálya
9-2

 
 7.
 
 

 
 11:00
 
 
KBSC - HTE fehér
Center "A" füves pálya
7-2
DLA Piros - Olasz Focisuli fekete
Center "B" füves pálya
15-1
NFSE sárga - Nyíregyháza Spartakus piros
Center "C" füves pálya
2-18
Várda LA piros - Mezei Vill FC
Center "D" füves pálya
0-3

 
8. 
 
 

 
 11:20
 
 
NFSE kék - Nyíregyháza Spartacus kék
Center "A" füves pálya
0-20
Balmazújváros FC - Várda LA fehér
Center "B" füves pálya
7-5
Arany Sárkány F. Nyírbátor - Olasz Focisuli piros
Center "C" füves pálya
2-12
HTE kék - DLA Fehér
Center "D" füves pálya
1-6
 13-16. helyért játszik a csoport 4. helyezett csapatai.
(helyosztó vesztese 15-16. - a győztesek 13-14. helyen végez) 

 9.
 

 11:40
 
A4 - B4 Várda LA fehér - HTE fehér
Center "A" füves pálya
6-0
C4 - D4 NFSE sárga - Arany Sárkány
Center "B" füves pálya
7-4
 9-12. helyért játszik a csoport 3. helyezett csapatai.
(helyosztó vesztese 11-12. a győztesek 9-10. helyen végez)

 10.
 

 11:40
 
A3 - B3  Balmazújváros - HTE fehér
Center "C" füves pálya
11-2
C3 - D3 Várda piros - Olasz Focisuli piros
Center "D" füves pálya

1-4. helyért játszik a csoport 1. helyezett csapatai.
(helyosztó vesztese 3-4. a győztessek 1-2, helyért játszanak.

 11.
 

 12:00
 
A1 - B1 Nyíregyháza Spartacus kék - DLA piros
Center "A" füves pálya
6-3
C1 - D1Nyíregyháza Spartacus piros - Loki Focisuli
Center "B" füves pálya
2-11
 5-8. helyért játszik a csoport 2. helyezett csapatai.
(helyosztó vesztese - 7-8. a győztesek 5-6. helyen végez) 


 12.
 

 12:00
 
A2 - B2 Polgár SE -  KBSC
Center "C" füves pálya
3-2
C2 - D2 Mezei Vill FC - DLA Fehér
Center "D" füves pálya
5-3
DÖNTŐK

 13.
 

 12:20
 
1 - 2. hely 12 fsz. győztesei
Loki Focisuli - Nyíregyháza Spartacus kék
Center "A" füves pálya
3-2
3 - 4. hely 12 fsz. vesztesei 
Nyíregyháza Spartacus kék - DLA piros
Center "B" füves pálya
4-12
Eredményhirdetés 12:40
 
Vissza a tartalomhoz | Vissza a főmenühöz