HV2013 - FOCISULI

Tartalomhoz ugrás

Főmenü:

HV2013

2013-as korcsoport
Helyszín: Hajdúnánás Városi Sportcsarnok Irányi út 3.
Játékidő: 1X15' mérkőzések 3+0 fő. 
"A" csoport 
"B" csoport 
"C" csoport 
"D" csoport 
Nyh. Spartacus 1928 kék
KBSC
Várda Labdarúgó Akadémia
Nánási Focisuli sárga
Nánási Focisuli kék
Loki Focisuli
GFSE - Oros
Sajószöged
Balmazújváros FC
Tiszavasvári SE
DRIBLI Erdély GYFK (Ro)
Nyh. Spartacus 1928 piros
Fsz:
Kezdési
időpont
Mérkőző csapatok
Pálya beosztás
Eredmény

 1.
 

 09:00
 
Nánási Focisuli kék - Balmazújváros FC
"A" PÁLYA1-3
Loki Focisuli - Tiszavasvári SE
"B" PÁLYA7-1

 2.
 

 09:20
 
GFSE - Oros - DRIBLI Erdély GYFK (Ro)
"A" PÁLYA
4-3
Sajószöged - Nyh. Spartacus 1928 piros
"B" PÁLYA
3-7

3. 
 

 09:40
 
Nyh. Spartacus 1928 kék - Nánási Focisuli kék
"A" PÁLYA
8-0
KBSC - Loki Focisuli
"B" PÁLYA
7-4

 4.
 

 10:00
 
Várda Labdarúgó Akadémia - GFSE - Oros
"A" PÁLYA
1-10
Nánási Focisuli sárga - Sajószöged
"B" PÁLYA
4-10

 5.
 

 10:20
 
Nyh. Spartacus 1928 kék - Balmazújváros FC
"A" PÁLYA
4-2
KBSC - Tiszavasvári SE
"B" PÁLYA
10-1

 6.
 

 10:40
 
Várda Labdarúgó Akadémia - DRIBLI Erdély GYFK (Ro)
"A" PÁLYA
1-7
Nánási Focisuli sárga - Nyh. Spartacus 1928 piros
"B" PÁLYA
5-7
 HELYOSZTÓ:
Csoport 1. helyezett csapatai játszanak 1-4. helyért.
Csoport 2. helyezett csapatai játszanak 5-8. helyért.
Csoport 3. helyezett csapatai játszanak 9-12. helyért. 

 7.
 

 11:00
 
9-12.helyosztói Nánási Focisuli kék - Tiszavasvári SE
"A" PÁLYA
0-4
9-12.helyosztói Várda Labdarúgó Akadémia - Nánási Focisuli sárga
"B" PÁLYA
2-5

 8.
 

 11:20
 
5-8. helyosztói Balmazújváros FC - Loki Focisuli
"A" PÁLYA
8-2
5-8. helyosztói DRIBLI Erdély GYFK (Ro) - Sajószöged
"B" PÁLYA
9-2

 9.
 

 11:40
 
1-4. helyosztói Nyh. Spartacus 1928 kék - KBSC
"A" PÁLYA
0-3
1-4. helyosztói Nyh. Spartacus 1928 piros - GFSE - Oros
"B" PÁLYA
0-2

 10.
 

 12:00
 
11-12. helyezésért Nánási Focisuli kék - Várda LA
"A" PÁLYA
1-6
9-10. helyezésért Tiszavasvári SE - Nánási Focisuli sárga
"B" PÁLYA
3-4

 11.
 

 12:20
 
7-8. helyezésért Loki Focisuli - Sajószöged
"A" PÁLYA
4-8
5-6. helyezésért Balmazújváros FC - DRIBLI Erdély GYFK (Ro)
"B" PÁLYA
1-8

 12.
 

 12:40
 
3-4. helyezésért Nyh. Spartacus 1928 kék - Nyh. Spartacus 1928 piros
"A" PÁLYA
5-4
DÖNTŐ KBSC - GFSE - Oros
"B" PÁLYA
3-0
EREDMÉNY HÍRDETÉS 12:55
 
Vissza a tartalomhoz | Vissza a főmenühöz