P2007 - FOCISULI

Tartalomhoz ugrás

Főmenü:

P2007

 2007-ES KORCSOPORT
2018. június 09.
 Játékidő 1X20 perc 6+1 fő
Torna helyszíne: Hajdúnánás Nagy Norbert Sportközpont Fürdő útca 16
"A" CSOPORT
"B" CSOPORT
"C" CSOPORT
"D" CSOPORT
Nyh.Spari piros
DLA piros
DVTK
UTE
NFSEMátészalkai MTK 
Hajdúszoboszló
Loki Focisuli
Csepel FC
Borsod FC.
Mezei Vill FC.
Hajdúdorog
Mikepércs LFS.
DRIBLI Erdély Ro.
DLA fehér
Nyh.Spari kék
CSOPORT HELYEZÉSEK
13-16. helyért játszik a csoport 4. helyezett csapatai. (helyosztó vesztese 15-16. a győztesek 13-14. helyen végez)
9-12. helyért játszik a csoport 3. helyezett csapatai. (helyosztó vesztese 11-12. a győztesek 9-10. helyen végez)
5-8. helyért játszik a csoport 2. helyezett csapatai. (helyosztó vesztese 7-8. a győztesek 5-6. helyen végez)
1-4. helyért játszik a csoport 1. helyezett csapatai. (helyosztó vesztese 3-4. a győztessek 1-2, helyért játszanak. 
1.Nyh. Spari piros 1.DLA piros1.DVTK1.UTE
2.NFSE2.DRIBLI Erdély Ro.2.Hajdúszoboszló2.Nyh.Spari kék
3.Csepel FC3.Borsod FC.3.DLA fehér3Hajdúdorog
4.Mikepércs LFS.4.Mátészalkai MTK 4.Mezei Vill FC.4.Nyh.Spari kék
FSZ
Kezdési időpont
Mérkőző csapatok
Pálya beosztás
Eredmény

 
 1.
 

 
 09:00
 
DLA piros - Mátészalkai MTK
Hátsó "A" füves pálya
8:1
Borsod FC. - DRIBLI Erdély Ro.Hátsó "B" füves pálya
1:2
Nyh.Spari piros - NFSE
Center füves pálya
2:1

 
 2.
 

 
 09:25
 
DVTK - Hajdúszoboszló
Hátsó "A" füves pálya
1:0
Mezei Vill FC. - DLA fehér
Hátsó "B" füves pálya
0:6
Csepel FC - Mikepércs LFS.
Center füves pálya
3:0

 
 3.
 

 
 09:50
 
UTE - Loki Focisuli
Hátsó "A" füves pálya
1:0
Hajdúdorog - Nyh.Spari kék
Hátsó "B" füves pálya
3:4
Nyh.Spari piros - Csepel FC 
Center füves pálya
6:0

 
 4.
 

 
 10:15
 
DLA piros - Borsod FC.
Hátsó "A" füves pálya
2:0
Mátészalkai MTK - DRIBLI Erdély Ro.
Hátsó "B" füves pálya
2:2
NFSE - Mikepércs LFS.
Center füves pálya
5:0

 
 5.
 

 
 10:40
 
DVTK - Mezei Vill FC.
Hátsó "A" füves pálya
4:0
Hajdúszoboszló - DLA fehér
Hátsó "B" füves pálya
1:0
Nyh.Spari piros - Mikepércs LFS.
Center füves pálya
7:0

 
 6.


11:05
UTE - Hajdúdorog
Hátsó "A" füves pálya
6:0
Loki Focisuli- Nyh.Spari kék
Hátsó "B" füves pálya
4:0
NFSE -  Csepel FC Center füves pálya
2:2

 
 7.
 

 
 11:30
 
Mátészalkai MTK - Borsod FC.
Hátsó "A" füves pálya
1:0
DLA piros - DRIBLI Erdély Ro.
Hátsó "B" füves pálya
2:5
Loki Focisuli - Hajdúdorog
Center füves pálya
1:2

 
8. 
 

 
 11:55
 
Hajdúszoboszló - Mezei Vill FC.
Hátsó "A" füves pálya
8:0
DVTK - DLA fehér
Hátsó "B" füves pálya
2:2
UTE - Nyh.Spari kék
Center füves pálya
1:1
13-16. helyért játszik a csoport 4. helyezett csapatai.
(helyosztó vesztese 15-16. a győztesek 13-14. helyen végez)

 9.
 

 12:30
 
A4 - B4 Mikepércs LFS. - Mátészalkai MTK
Hátsó "A" füves pálya
0:5
C4 - D4 Mezei Vill FC. - Loki Focisuli
Hátsó "B" füves pálya
1:4
1-4. helyért játszik a csoport 1. helyezett csapatai.
10.12:30
A1 - B1 Nyh. Spari piros -  DLA pirosCenter füves pálya
0:5
11.13:00C1 - D1 DVTK - UTE
Center füves pálya
0:0 (0:2) 
 9-12. helyért játszik a csoport 3. helyezett csapatai. 
(helyosztó vesztese 11-12. a győztesek 9-10. helyen végez)

 12.
 

 13:00
 
A3 - B3 Csepel FC - Borsod FC.
Hátsó "A" füves pálya
0:5
C3 - D3 DLA fehér - Hajdúdorog
Hátsó "B" füves pálya
7:0
5-8. helyért játszik a csoport 2. helyezett csapatai.
 (helyosztó vesztese 7-8. a győztesek 5-6. helyen végez)


 13.
 

 13:30
 
A2 - B2 NFSE - DRIBLI Erdély Ro.
Hátsó "A" füves pálya
3:2
C2 - D2 Hajdúszoboszló - Nyh.Spari kék
Hátsó "B" füves pálya
3:1
 3-4. helyért játszik
14.13:30 fsz:10 - 11 csapatok vesztese
Nyh. Spari piros -  DVTK
Center füves pálya
1:1(3:2)
DÖNTŐ 
15.14:00fsz:10 - 11 csapatok győztese
DLA piros - UTE
Center füves pálya
5:1
  Eredményhirdetés 14:30
 
Vissza a tartalomhoz | Vissza a főmenühöz