Főmenü:
2004- es korcsoport | |||
Játékidő 1x20 perc 8+1 fő Helyszín: Hajdúdorog Sportpálya Böszörményi útca 87. | |||
"A" csoport | "B" csoport | "C" csoport | "D" csoport |
Loki Focisuli | Sajóvölgye Focisuli | DVTK | KBSC |
Törökszentmiklósi FC | Nánási Focisuli | Debrecen SI | Csepel FC |
FC Tiszaújváros | Olasz Focisuli | Balmazújváros | Borsod Volán |
Fsz: | Kezdési időpont | Mérkőző csapatok | Pálya beosztás | Eredmény |
1. | 09.00 | Loki Focisuli - FC Tiszaújváros | Center "A" füves pálya | 1-0 |
Nánási Focisuli - Olasz Focisuli | Center "B" füves pálya | 0-1 | ||
2. | 09.25 | Debrecen SI - Balmazújváros | Center "A" füves pálya | 1-0 |
KBSC - Borsod Volán | Center "B" füves pálya | 0-2 | ||
3. | 09.50 | Törökszentmiklósi FC - FC Tiszaújváros | Center "A" füves pálya | 0-2 |
Sajóvölgye Focisuli - Olasz Focisuli | Center "B" füves pálya | 1-0 | ||
4. | 10.15 | DVTK - Debrecen SI | Center "A" füves pálya | 1-0 |
Csepel FC - KBSC | Center "B" füves pálya | 1-3 | ||
5. | 10.40 | Törökszentmiklósi FC - Loki Focisuli | Center "A" füves pálya | 1-2 |
Nánási Focisuli - Sajóvölgye Focisuli | Center "B" füves pálya | 0-5 | ||
6. | 11.05 | DVTK - Balmazújváros | Center "A" füves pálya | 3-2 |
Csepel FC - Borsod Volán | Center "B" füves pálya | 0-3 | ||
HELYOSZTÓK Csoport 1.-2. helyezett csapatai játszanak 1-8.helyezésért. Csoport 3. helyezett csapatai játszanak 9.-12. helyezésért. | ||||
7. | 11.30 | 9-12. helyosztói A3-B3 Törökszentmiklósi FC - Nánási Focisuli | Center "A" füves pálya | 1-0 |
9-12. helyosztói C3-D3 Balmazújváros - Csepel FC | Center "B" füves pálya | 4-0 | ||
8. | 11.55 | 1-8. helyosztói A1-B2 Loki Focisuli - Olasz Focisuli | Center "A" füves pálya | 3-0 |
1-8. helyosztói B1-A2 Sajóvölgye Focisuli - FC Tiszaújváros | Center "B" füves pálya | 0-1 | ||
9. | 12.20 | 1-8. helyosztói D1-C2 Borsod Volán - Debrecen SI | Center "A" füves pálya | 0-2 |
1-8. helyosztói C1-D2 DVTK - KBSC | Center "B" füves pálya | 4-0 | ||
10. | 12.45 | 11-12. hely (7.fsz (A3-B3) - (C3-D3) vesztesei Nánási Focisuli - Csepel FC | Center "A" füves pálya | 0-1 |
9-10. hely (7.fsz (A3-B3) - (C3-D3) győztese Törökszentmiklósi FC - Balmazújváros | Center "B" füves pálya | 2-1 | ||
11. | 13.10 | 5-8. helyosztói 8. Fsz.(A1-B2) - (B1-A2) vesztese Olasz Focisuli - Sajóvölgye Focisuli | Center "A" füves pálya | 0-0 (2-3) |
5-8. helyosztói 9.fsz (D1-C1)-(C1-D2) vesztesei Borsod Volán - KBSC | Center "B" füves pálya | 1-0 | ||
12. | 13.35 | 1-4. helyosztói 8. Fsz.(A1-B2)-(B1-A2) győztese Loki Focisuli - FC Tiszaújváros | Center "A" füves pálya | 4-0 |
1-4. helyosztói 9. Fsz.((D1-C2) - (C1-D2) győztese Debrecen SI - DVTK | Center "B" füves pálya | 0-1 | ||
13. | 14.00 | 7-8. hely 11. Fsz ( helyosztó vesztese) KBSC - Olasz Focisuli | Center "A" füves pálya | 3-1 |
5-6. hely 11. Fsz ( helyosztó győztese) Borsod Volán - Sajóvölgye Focisuli | Center "B" füves pálya | 0-0 (2-3) | ||
14. | 14.25 | 3-4. hely 12. Fsz (1-4. helyosztó vesztese) Debrecen SI - FC Tiszaújváros | Center "A" füves pálya | 1-1 (2-3) |
1-2. hely 12. Fsz (1-4. helyosztó győztese) DVTK - Loki Focisuli | Center "B" füves pálya | 1-1 (2-1) | ||
Helyezések: 1. DVTK 2. Loki Focisuli 3. FC Tiszaújváros 4. Debrecen SI 5. Sajóvölgye Focisuli 6. Borsod Volán 7. KBSC 8. Olasz Focisuli 9. Törökszentmiklósi FC 10. Balmazújváros 11. Csepel FC 12. Nánási Focisuli |