sorsolás 2007 - FOCISULI

Tartalomhoz ugrás

Főmenü:

sorsolás 2007

VÁLTOZÁS FELTÉVE 06.07.                           2007 KORCSOPORT 
Játékidő 1x20 perc 4+1 fő
Torna helyszíne: Hajdúnánás Sportpálya Fürdő út 16.
"A" csoport
"B" csoport
"C" csoport
"D" csoport
UTE Lab. Akadémia lila
DVTK piros
Bozsik Akadémia kéK
UTE Lab. Akadémia fehér
Debrecen SI. kék
Olasz Focisuli
Csepel FC piros
Nánási Focisuli
Hajdúszoboszló SE
Tápiószecső
DVTK fehér
KBSC
Bozsik Akadémia fehér
Debrecen AC
FC Tiszaújváros
 Debrecen SI. csikos

Csepel FC kék
Fsz:
Kezdési idő 
Mérkőző csapatok
Pályabeosztás 
Eredmény

 
 
 1.
 
 
 

 
 
 09.00
 
 
 
UTE Lab. Akadémia lila - Debrecen SI. kék
Center "A" füves pálya

Hajdúszoboszló SE - Bozsik Akadémia fehér
Center "B" füves pálya

DVTK piros- Olasz Focisuli
Műfüves pálya
Tápiószecső - Debrecen AC
Hátsó "A" füves pálya

Csepel FC piros - DVTK fehér
Hátsó "B" füves pálya

Nánási Focisuli - Debrecen SI. csikos
Hátsó "C" füves pálya


 
 
 2.
 
 
 

 
 
 09.25
 
 
 

Center "A" füves pálya

Debrecen SI. kék -Hajdúszoboszló SE
Center "B" füves pálya

DVTK piros - Csepel FC kék
Műfüves pálya

Olasz Focisuli - Tápiószecső
Hátsó "A" füves pálya

Bozsik Akadémia kéK - FC Tiszaújváros
Hátsó "B" füves pálya

UTE Lab. Akadémia fehér - KBSC
Hátsó "C" füves pálya


 3.
 
 

 09.50
 
 

Center "A" füves pálya

UTE Lab. Akadémia lila - Hajdúszoboszló SE
Center "B" füves pálya

DVTK fehér - FC Tiszaújváros
Műfüves pálya


 4.
 
 

 10.15
 
 
Debrecen AC - Csepel FC kék
Center "A" füves pálya

DVTK piros - Tápiószecső
Center "B" füves pálya

KBSC- Debrecen SI. csikos
Műfüves pálya


 5.
 
 

 10.40
 
 

Center "A" füves pálya

UTE Lab. Akadémia lila- Bozsik Akadémia fehér
Center "B" füves pálya

Olasz Focisuli - Csepel FC kék
Műfüves pálya


 6.
 
 

 11.05
 
 
Nánási Focisuli - KBSC
Center "A" füves pálya

DVTK piros - Debrecen AC
Center "B" füves pálya

Csepel FC piros -FC Tiszaújváros
Műfüves pálya


 7.
 
 

 11.30
 
 

Center "A" füves pálya

Debrecen SI. kék - Bozsik Akadémia fehér
Center "B" füves pálya

UTE Lab. Akadémia fehér -Debrecen SI. csikos
Műfüves pálya


8. 
 
 

 11.55
 
 
Bozsik Akadémia kéK - Csepel FC piros
Center "A" füves pálya

Olasz Focisuli - Debrecen AC
Center "B" füves pálya

Tápiószecső - Csepel Fc kék
Műfüves pálya


 9.
 
 

 12.20
 
 
 Nánási Focisuli - UTE Lab. Akadémia fehér
Center "A" füves pálya

Bozsik Akadémia kéK - DVTK fehér
Center "B" füves pálya




HELYOSZTÓK
Csoport 1.-2. helyezett csapatai játszanak 1-8.helyezésért.
Csoport 3. helyezett csapatai játszanak 9.-12. helyezésért.
Csoport 4. helyezett csapatai játszanak 13.-16. helyezésért.
""B" csoport 5. helyezett csapata befejezte

 10.
 
 

 12.45
 
 
13-16. helyosztó A4-C4
Center "A" füves pálya

13-16. helyosztó B4-D4
Center "B" füves pálya


Műfüves pálya


 11
 
 

 13.10
 
 
1-8. helyosztó A1-C2
Center "A" füves pálya

1-8. helyosztó C1-A2
Center "B" füves pálya

9-12. helyezésért A3-C3
Műfüves pálya


 12.
 
 

 13.35
 
 
1-8. helyosztó B1-D2
Center "A" füves pálya

1-8. helyosztó D1-B2
Center "B" füves pálya

9-12. helyosztó B3-D3Műfüves pálya


 13.
 
 

 13.50
 
 
5-8. helyosztó 11. Fsz (A1-C2)-(C1-A2) vesztese
Center "A" füves pálya

5-8. helyosztó 12. Fsz (B1-D2)-(D1-B2) vesztese
Center "B" füves pálya

13-14. hely 10. Fsz (A4-C4)-(B4-D4) győztese
Műfüves pálya


 14.
 
 

 14.15
 
 
1-4. helyosztó 11. Fsz (A1-C2)-(C1-A2) győztese
Center "A" füves pálya

1-4. helyosztó 12. Fsz (B1-D2)-(D1-B2) győztese
Center "B" füves pálya

15-16. hely 10. Fsz (A4-C4)-(B4-D4) vesztese
Műfüves pálya


 15.
 
 

 14.40
 
 
5-6. hely 13. Fsz  győztese
Center "A" füves pálya

7-8. hely 13. Fsz  vesztese
Center "B" füves pálya

11-12. hely ( 9-12. helyosztó vesztesei)Műfüves pálya


 16.
 
 

 15.05
 
 
3-4. hely 14. Fsz vesztese
Center "A" füves pálya

1-2. hely 14. Fsz győztese
Center "B" füves pálya

9-10. hely ( 9-12. helyosztó győztesei)
Műfüves pálya






 
Vissza a tartalomhoz | Vissza a főmenühöz