sorsolás 2008 - FOCISULI

Tartalomhoz ugrás

Főmenü:

sorsolás 2008

2008 korcsoport
Játékidő 1x15 perc 4+1 fő
Torna helyszíne: Hajdúnánás Sportpálya Fürdő út 16.
"A" csoport
"B" csoport
"C" csoport
"D" csoport
Bozsik Akadémis
KBSC
DVTK
CFT MFK Vranov 
Hajdúszoboszló SE
Olasz Focisuli
Debrecen SI sárga
Borsod Volán
FC Tiszaújváros
Fehérgyarmat
Csepel FC 
Debrecen AC

Debrecen SI kékTiszavasvári SE Nánási Focisuli
Fsz:
Kezdési idő 
Mérkőző csapatok
Pályabeosztás 
Eredmény

 1.
 
 

 10.00
 
 
Bozsik Akadémis - FC Tiszaújváros
Hátsó "A" füves pálya

Olasz Focisuli - Fehérgyarmat
Hátsó "B" füves pálya

KBSC - Debrecen SI kék
Hátsó "C" füves pálya


 2.
 
 

 10.20
 
 
Hajdúszoboszló SE - Sajóvölgye Focisul
Hátsó "A" füves pálya
TÖRÖLVE
DVTK - Debrecen SI sárga
Hátsó "B" füves pálya

Csepel FC - Tiszavasvári SE
Hátsó "C" füves pálya


 3.
 
 

 10.40
 
 
Borsod Volán - CFT MFK Vranov
Hátsó "A" füves pálya

Debrecen AC - Nánási Focisuli
Hátsó "B" füves pálya

FC Tiszaújváros - Sajóvölgye Focisul
Hátsó "C" füves pálya
TÖRÖLVE

 4.
 
 

 11.00
 
 
Hajdúszoboszló SE - Bozsik Akadémis
Hátsó "A" füves pálya

KBSC - Olasz Focisuli
Hátsó "B" füves pálya

Fehérgyarmat - Debrecen SI kék
Hátsó "C" füves pálya


 5.
 
 

 11.20
 
 
Csepel FC - Debrecen SI sárga
Hátsó "A" füves pálya

DVTK - Tiszavasvári SE
Hátsó "B" füves pálya

Nánási Focisuli - Borsod Volán
Hátsó "C" füves pálya


 6.
 
 

 11.40
 
 
CFT MFK Vranov - Debrecen AC
Hátsó "A" füves pálya

Bozsik Akadémis - Sajóvölgye Focisul
Hátsó "B" füves pálya
TÖRÖLVE
Debrecen SI kék - Olasz Focisuli
Hátsó "C" füves pálya


 7.
 
 

 12.00
 
 
FC Tiszaújváros - Hajdúszoboszló SE
Hátsó "A" füves pálya

Fehérgyarmat - KBSC
Hátsó "B" füves pálya

DVTK - Csepel FC
Hátsó "C" füves pálya


 8.
 
 

 12.20
 
 
Debrecen SI sárga - Tiszavasvári SE
Hátsó "A" füves pálya

CFT MFK Vranov  - Nánási Focisuli
Hátsó "B" füves pálya

Borsod Volán - Debrecen AC
Hátsó "C" füves pálya

 HELYOSZTÓK
Csoport 1.-2. helyezett csapatai játszanak 1-8.helyezésért.
Csoport 3. helyezett csapatai játszanak 9.-12. helyezésért.
Csoport 4. helyezett csapatai körmérkőzést játszanak 13.-15. helyezésért.

 9.
 
 

 12.40
 
 
1-8. helyosztó A1-B2
Hátsó "A" füves pálya

1-8. helyosztó B1-A2
Hátsó "B" füves pálya

1-8. helyosztó C1-D2
Hátsó "C" füves pálya


 10.
 
 

 13.00
 
 
1-8. helyosztó D1-C2
Hátsó "A" füves pálya

13-15. helyosztói B4-C4
Hátsó "B" füves pálya

13-15. helyosztói C4-D4Hátsó "C" füves pálya


 11.
 
 

 13.20
 
 
9-12. helyosztó A3-B3
Hátsó "A" füves pálya

9-12. helyosztó A3-B3
Hátsó "B" füves pálya

5-8. helyosztó 9. Fsz ( helyosztó vesztese)
Hátsó "C" füves pálya


 12.
 
 

 13.40
 
 
5-8. helyosztó 9-10. Fsz ( helyosztó vesztese)
Hátsó "A" füves pálya

1-4. helyosztó 9. Fsz ( helyosztó győztese)
Hátsó "B" füves pálya

1-4. helyosztó 9-10. Fsz ( helyosztó győztese)
Hátsó "C" füves pálya


 13.
 
 

 14.00
 
 
13-15. helyosztói B4-D4
Hátsó "A" füves pálya


Hátsó "B" füves pálya

11-12. hely 11 fsz. vesztese 
Hátsó "C" füves pálya


 14.
 
 

 14.20
 
 
9-10. hely 11 fsz. győztese 
Hátsó "A" füves pálya

7-8. hely 11-12. Fsz ( helyosztó vesztese)
Hátsó "B" füves pálya

5-6. hely 11-12. Fsz ( helyosztó győztese)
Hátsó "C" füves pálya


 15.
 
 

 14.40
 
 
3-4. hely 12. Fsz ( helyosztó vesztese)
Hátsó "A" füves pálya

1-2. hely 12. Fsz ( helyosztó győztese)
Hátsó "B" füves pálya









 
Vissza a tartalomhoz | Vissza a főmenühöz