sorsolás 2009 - FOCISULI

Tartalomhoz ugrás

Főmenü:

sorsolás 2009

VÁLTOZÁS MÓDOSÍTVA JÚN. 10. 01.40 ÓRA.   2009-es korcsoport
 Játékidő 1X15 perc 3+0 fő
Torna helyszíne: Hajdúnánás Nagy Norbert Szabadidő Központ (sportpálya) Fürdő út 16
"A" CSOPORT"B" CSOPORT
"C" CSOPORT
"D" CSOPORT
DVTK
 Loki Focisuli pirosBozsik Akadémia Ungvár kék (Ua)
Debreceni Sportcentrum kék
 KBSC
Loki Focisuli fehér
Sajóvölgye Focisuli
 Tiszavasvári SE 
MKOSE
Balmazújváros
Nánási Focisuli sárga
Nánási Focisuli kék
Törökszentmiklósi FC
Nyíradony piros
Debreceni Sportcentrum csikos
 IL CALCIO (Ro)
Ungvár sárga (Ua)
 Csepel Fc Nyíradony kék
Fsz: 
Kezdési idő Mérkőző csapatok
Pályabeosztás 
Eredmény

 
1. 
 
 

 
 09.20
 
 
DVTK - Debreceni Sportcentrum kék
Center "A" füves pálya
15-0
Tiszavasvári SE - Nánási Focisuli kék
Center "B" füves pálya
11-1
Loki Focisuli piros -  KBSC
Center "C" füves pálya
6-8
MKOSE - Törökszentmiklósi FC
Center "D" füves pálya
0-9

 
 2.
 
 

 
 09.40
 
 
Bozsik Akadémia - Loki Focisuli fehér
Center "A" füves pálya
11-1
Balmazújváros - Nyíradony piros
Center "B" füves pálya
2-8
Ungvár kék (Ua) - Sajóvölgye Focisuli
Center "C" füves pálya
1-6
Nánási Focisuli sárga - Debreceni Sportcentrum csikos
Center "D" füves pálya
7-5

 
 3.
 
 

 
 10.00
 
 
IL CALCIO (Ro) - DVTK
Center "A" füves pálya
3-13
Debreceni Sportcentrum kék - Tiszavasvári SE
Center "B" füves pálya
0-7
Ungvár sárga (Ua) -  Loki Focisuli piros
Center "C" füves pálya
0-13
KBSC - MKOSE
Center "D" füves pálya
9-3

 
 4.
 
 

 
 10.20
 
 
Csepel Fc - Bozsik Akadémia
Center "A" füves pálya
6-11
Loki Focisuli fehér - Balmazújváros
Center "B" füves pálya
12-3
Nyíradony kék -  Ungvár kék (Ua)
Center "C" füves pálya
6-2
Sajóvölgye Focisuli - Nánási Focisuli sárga
Center "D" füves pálya
4-0

 
 5.
 
 

 
 10.40
 
 
DVTK - Nánási Focisuli kék
Center "A" füves pálya
12-1
 IL CALCIO (Ro) - Debreceni Sportcentrum kék
Center "B" füves pálya
12-3
Loki Focisuli piros - Törökszentmiklósi FC
Center "C" füves pálya
5-8
Ungvár sárga (Ua) - KBSC
Center "D" füves pálya
1-2

 
 6.
 
 

 
 11.00
 
 
Bozsik Akadémia - Nyíradony piros
Center "A" füves pálya
12-0
Csepel Fc - Loki Focisuli fehér
Center "B" füves pálya
18-0
 Ungvár kék (Ua) - Debreceni Sportcentrum csikos
Center "C" füves pálya
10-0
Nyíradony kék - Sajóvölgye Focisuli
Center "D" füves pálya
7-5

 
 7.
 
 

 
 11.20
 
 
Tiszavasvári SE - DVTK
Center "A" füves pálya
5-5
Nánási Focisuli kék -  IL CALCIO (Ro)
Center "B" füves pálya
2-6
MKOSE - Loki Focisuli piros
Center "C" füves pálya
4-8
Törökszentmiklósi FC - Ungvár sárga (Ua)
Center "D" füves pálya
3-0

 
8. 
 
 

 
 11.40
 
 
Bozsik Akadémia - Balmazújváros
Center "A" füves pálya
21-0
Nyíradony piros - Csepel Fc
Center "B" füves pálya
1-11
Nánási Focisuli sárga - Ungvár kék (Ua)
Center "C" füves pálya
4-4
Nyíradony kék - Debreceni Sportcentrum csikos
Center "D" füves pálya
8-4

 
 9.
 
 

 
 12.00
 
 
Debreceni Sportcentrum kék - Nánási Focisuli kék
Center "A" füves pálya
3-9
IL CALCIO (Ro) -  Tiszavasvári SE
Center "B" füves pálya
5-2
KBSC - Törökszentmiklósi FC
Center "C" füves pálya
3-3
Ungvár sárga (Ua) - MKOSE
Center "D" füves pálya
3-9

 
 10
 
 

 
 12.20
 
 
Loki Focisuli fehér - Nyíradony piros
Center "A" füves pálya
4-2
 Csepel Fc - Balmazújváros
Center "B" füves pálya
24-1
Sajóvölgye Focisuli - Debreceni Sportcentrum csikos
Center "C" füves pálya
14-0
 Nyíradony kék - Nánási Focisuli sárga
Center "D" füves pálya
4-1
HELYOSZTÓK
Csoport 1. helyezett csapatai játszanak 1-4.helyezésért.
Csoport 2. helyezett csapatai játszanak 5.-8. helyezésért.
Csoport 3. helyezett csapatai játszanak 9.-12. helyezésért.
Csoport 4. helyezett csapatai játszanak 13.-16. helyezésért.
Csoport 5. helyezett csapatai játszanak 17.-20. helyezésért.
Itt csak győztesek vannak, a helyezések másodlagos, mind a 20 csapat legjobb játékosa jutalmazva!

 
 11.
 
 

 
 12.40
 
 
17-20. helyosztói A5-B5 DSI kék-Ungvár sárga
Center "A" füves pálya
1-9
17-20. helyosztói C5-D5 Balmazújváros -DSI csíkos
Center "B" füves pálya
5-8
13-16. helyosztói A4-B4 NFS kék- MKOSE
Center "C" füves pálya
1-6
13-16. helyosztói C4-D4 Nyíradony piros- nfse Sárga
Center "D" füves pálya
4-5

 
 12.
 
 

 
 13.00
 
 
9-12. helyosztói A3-B3 Tiszavasváári-Loki focisuli piros
Center "A" füves pálya
4-2
9-12. helyosztói C3-D3 Loki focisuli fehér-Ungvár kék
Felhőszakadás miatt nem kerültek lejátszásra
Center "B" füves pálya

5-8. helyosztói A2-B2 IL CALCIO-KBSC
Felhőszakadás miatt nem kerültek lejátszásra
Center "C" füves pálya

5--8. helyosztói C2-D2 Csepel-Sajóvölgye
Felhőszakadás miatt nem kerültek lejátszásra
Center "D" füves pálya


 
 13.
 
 

 
 13.20
 
 
1-4. helyosztói A1-B1 DVTK- Törökszentmiklós
Felhőszakadás miatt nem kerültek lejátszásra
Center "A" füves pálya

1-4. helyosztói C1-D1 Bozsik Akadémia-Nyíradony kék
Felhőszakadás miatt nem kerültek lejátszásra
Center "B" füves pálya

19-20 hely 11 Fsz. VESZTESE (A5-B5)-(C5-D5) 
DSI kék - Balmazújváros
Felhőszakadás miatt nem kerültek lejátszásra
Center "C" füves pálya

17-18. hely 11 Fsz. GYŐZTESE (A5-B5)-(C5-D5)
Ungvár sárga - DSI csíkos
Felhőszakadás miatt nem kerültek lejátszásra
Center "D" füves pálya


 
 14.
 
 

 
 13.40
 
 
15-16. hely 11 Fsz. VESZTESE (A4-B4)-(C4-D4)
NFS kék - Nyíradony piros
Felhőszakadás miatt nem kerültek lejátszásra
Center "A" füves pálya

13-14. hely 11 Fsz. GYŐZTESE (A4-B4)-(C4-D4)
NFSE Sárga - MKOSE
Felhőszakadás miatt nem kerültek lejátszásra
Center "B" füves pálya

11-12. hely 12 Fsz. VESZTESE (A3-B3)-(C3-D3)
Felhőszakadás miatt nem kerültek lejátszásra
Center "C" füves pálya

9-10. hely 12 Fsz. GYŐZTESE (A5-B5)-(C5-D5)
Felhőszakadás miatt nem kerültek lejátszásra
Center "D" füves pálya


 
 15.
 
 

 
 14.00
 
 
7-8. hely 12 Fsz. VESZTESE (A5-B5)-(C5-D5)
Felhőszakadás miatt nem kerültek lejátszásra
Center "A" füves pálya

5-6. hely 12 Fsz. GYŐZTESE (A5-B5)-(C5-D5)
Felhőszakadás miatt nem kerültek lejátszásra
Center "B" füves pálya

3-4. hely 13 Fsz. VESZTESE (A5-B5)-(C5-D5)
Felhőszakadás miatt nem kerültek lejátszásra
Center "C" füves pálya

1-2. hely 13 Fsz. GYŐZTESE (A5-B5)-(C5-D5)
Felhőszakadás miatt nem kerültek lejátszásra
Center "D" füves pálya

1-4 helyezett:
Torna győztese több rúgott gól alapján:
1. Bozsik Akadémia
2. DVTK
3. Törökszentmiklós
4. Nyíradony 
 
Vissza a tartalomhoz | Vissza a főmenühöz