sorsolás XI/2005 - FOCISULI

Tartalomhoz ugrás

Főmenü:

sorsolás XI/2005

2005 KORCSOPORT
Játékidő 1X20 perc 8+1 fő
Torna helyszíne: Hajdúnánás Nagy Norbert Sportközpont Fürdő útca 16
"A" CSOPORT
"B" CSOPORT
"C" CSOPORT
"D" CSOPORT
Debrecen LA
FILO SE
DEAC
Nánási Focisuli
Miskolc Népkert
Olasz Focisuli 
Bozsik AkadémiaEzüstcsikó Nyh.
Mezei-Vill FC
Gloriett SE Bp.
FC. Budapest
DRIBLI Erdély Ro.
FC. Tiszaújváros
Debrecen SIDebrecen SI 2006
Balmazújváros FC.
CSOPORT HELYEZÉSEK
13-16. helyért játszik a csoport 4. helyezett csapatai. (helyosztó vesztese 15-16. a győztesek 13-14. helyen végez)
9-12. helyért játszik a csoport 3. helyezett csapatai. (helyosztó vesztese 11-12. a győztesek 9-10. helyen végez)
5-8. helyért játszik a csoport 2. helyezett csapatai. (helyosztó vesztese 7-8. a győztesek 5-6. helyen végez)
1-4. helyért játszik a csoport 1. helyezett csapatai. (helyosztó vesztese 3-4. a győztessek 1-2, helyért játszanak.
1.Debrecen LA1.Gloriett SE Bp.1.FC. Budapest1.Nánási Focisuli
2.Mezei-Vill FC2.Olasz Focisuli 2.DEAC2.Balmazújváros FC.
3.Miskolc Népkert3.FILO SE3.Bozsik Akadémia3.Ezüstcsikó Nyh.
4.FC. Tiszaújváros4.Debrecen SI4.Debrecen SI 20064.DRIBLI Erdély Ro.
FSZKezdési időpont
Mérkőző csapatok
Pálya beosztás
Eredmény

 1.
 

 09.00
 
Debrecen LA - Miskolc Népkert
Hátsó "A" füves pálya
3-0
Mezei-Vill FC - FC. Tiszaújváros
Hátsó "B" füves pálya
0-2

 2.
 

 09.25
 
FILO SE - Olasz Focisuli
Hátsó "A" füves pálya
0-0
Gloriett SE Bp. - Debrecen SI
Hátsó "B" füves pálya
1-0

 3.
 

 09.50
 
DEAC - Bozsik Akadémia
Hátsó "A" füves pálya
1-0
FC. Budapest - Debrecen SI 2006
Hátsó "B" füves pálya
4-0

 4.
 

 10.15
 
Nánási Focisuli - Ezüstcsikó Nyh.
Hátsó "A" füves pálya
1-0
DRIBLI Erdély Ro. - Balmazújváros FC.
Hátsó "B" füves pálya
0-2

 5.
 

 10.40
 
Debrecen LA - Mezei-Vill FC
Hátsó "A" füves pálya
0-0
Miskolc Népkert - FC. Tiszaújváros
Hátsó "B" füves pálya
2-0

 6.
 

 11.05
 
FILO SE - Gloriett SE Bp.
Hátsó "A" füves pálya
0-4
Olasz Focisuli - Debrecen SI
Hátsó "B" füves pálya
1-0

 7.
 

 11.30
 
DEAC - FC. Budapest
Hátsó "A" füves pálya
1-4
Bozsik Akadémia - Debrecen SI 2006
Hátsó "B" füves pálya
2-0

 8.
 

 11.55
 
Nánási Focisuli - DRIBLI Erdély Ro.
Hátsó "A" füves pálya
0-1
Ezüstcsikó Nyh. - Balmazújváros FC.
Hátsó "B" füves pálya
0-2

 9.
 

 12.20
 
Miskolc Népkert - Mezei-Vill FC
Hátsó "A" füves pálya
0-1
Debrecen LA - FC. Tiszaújváros
Hátsó "B" füves pálya
2-0

 10. 

 12.50 
Olasz Focisuli - Gloriett SE Bp.
Hátsó "A" füves pálya
1-1
FILO SE - Debrecen SI
Hátsó "B" füves pálya
2-0

 11.
 

 13.15
 
Bozsik Akadémia - FC. Budapest
Hátsó "A" füves pálya
0-1
DEAC - Debrecen SI 2006
Hátsó "B" füves pálya5-0

 12.
 

 13.40
 
Ezüstcsikó Nyh. - DRIBLI Erdély Ro.
Hátsó "A" füves pálya
1-0
Nánási Focisuli - Balmazújváros FC.
Hátsó "B" füves pálya
1-0
13-16. helyért játszik a csoport 4. helyezett csapatai.
(helyosztó vesztese 15-16. a győztesek 13-14. helyen végez) 

 13 

 14.00
 
A4 - B4 FC. Tiszaújváros - Debrecen SI Hátsó "A" füves pálya
1-1 (2-1)
C4 - D4  Debrecen SI 2006 - DRIBLI Erdély Ro.Hátsó "B" füves pálya
0-6
 9-12. helyért játszik a csoport 3. helyezett csapatai.
(helyosztó vesztese 11-12. a győztesek 9-10. helyen végez)

 14.
 

 14.25
 
A3 - B3 Miskolc Népkert - FILO SE Hátsó "A" füves pálya
2-0
C3 - D3 Bozsik Akadémia - Ezüstcsikó Nyh.Hátsó "B" füves pálya
0-2
5-8. helyért játszik a csoport 2. helyezett csapatai.
(helyosztó vesztese 7-8. a győztesek 5-6. helyen végez) 

 15.
 

 14.50
 
A2 - B2 Mezei-Vill FC - Olasz Focisuli Hátsó "A" füves pálya
0-1
C2 - D2 DEAC - Balmazújváros FC.Hátsó "B" füves pálya
1-0
1-4. helyért játszik a csoport 1. helyezett csapatai.
(helyosztó vesztese 3-4. a győztessek 1-2, helyért játszanak.

 16.
 

 15.15
 
 A1 - B1 Debrecen LA -  Gloriett SE Bp.
Hátsó "A" füves pálya
0-0 (2-1)
C1 - D1 FC. Budapest - Nánási Focisuli Hátsó "B" füves pálya
1-0

 17.
 

 15.40
 
3-4. helyért: Nánási Focisuli - Gloriett SE Bp.
Hátsó "A" füves pálya
0-3
 DÖNTŐ:  Debrecen LA - FC. Budapest
Hátsó "B" füves pálya
0-0 (2-3)
 Eredményhirdetés 16.00
 
 
Vissza a tartalomhoz | Vissza a főmenühöz