sorsolás XI/2006 - FOCISULI

Tartalomhoz ugrás

Főmenü:

sorsolás XI/2006

 2006 KORCSOPORT
 Játékidő 1x20 perc 6+1 fő
Helyszin: Hajdúnánás Nagy Norbert Sportközpont Fürdő útca 16 
"A" csoport
"B" csoport
"C" csoport
"D" csoport
Hajdúszoboszló
Olasz Focisuli 
Bozsik Akadémia
Debrecen LA
GFSE-Oros
MVSC
Hajdúdorog SE
Tiszalöki VSE
Tiszavasvári SE
Gloriett SE Bp.
Mezei-Vill FCZinedin Ungvár (UKR)
Olimp Ungvár
Nagykáta SETápiószentmárton
Csepel FC
CSOPORT HELYEZÉSEK
13-16. helyért játszik a csoport 4. helyezett csapatai. (helyosztó vesztese 15-16. a győztesek 13-14. helyen végez)
9-12. helyért játszik a csoport 3. helyezett csapatai. (helyosztó vesztese 11-12. a győztesek 9-10. helyen végez)
5-8. helyért játszik a csoport 2. helyezett csapatai. (helyosztó vesztese 7-8. a győztesek 5-6. helyen végez)
1-4. helyért játszik a csoport 1. helyezett csapatai. (helyosztó vesztese 3-4. a győztessek 1-2, helyért játszanak.
1.Hajdúszoboszló1.Olasz Focisuli 1.Bozsik Akadémia1.Debrecen LA
2.Tiszavasvári SE2.MVSC2.Hajdúdorog SE2.Zinedin Ungvár (UKR)
3.Olimp Ungvár3.Gloriett SE Bp.3.Mezei-Vill FC 3.Csepel FC
4.GFSE-Oros4.Nagykáta SE4.Tápiószentmárton4.Tiszalöki VSE
FSZKezdési időpont
Mérkőző csapatokPálya beosztás

Eredmény


 1.
 
 

 09.00
 
 
Olasz Focisuli - MVSC
Center "A" füves pálya
6-0
Gloriett SE Bp. - Nagykáta SE
Center "B" füves pálya
1-1
Bozsik Akadémia - Hajdúdorog SE
Hátsó "C" füves pálya
6-1

 2.
 
 

 09.25
 
 
Mezei-Vill FC - Tápiószentmárton
Center "A" füves pálya
0-0
Debrecen LA - Tiszalöki VSE
Center "B" füves pálya
3-0
Hajdúszoboszló - GFSE-Oros
Hátsó "C" füves pálya
4-2

  3.
 

 09.50
 
 
Tiszavasvári SE - Olimp Ungvár
Center "A" füves pálya
2-1
Zinedin Ungvár (UKR) - Csepel FC
Center "B" füves pálya
3-0
Olasz Focisuli - Nagykáta SE
Hátsó "C" füves pálya
5-0

 4.
 
 

 10.15
 
 
MVSC - Gloriett SE Bp.
Center "A" füves pálya
3-3
Bozsik Akadémia - Tápiószentmárton
Center "B" füves pálya
6-3
Hajdúdorog SE - Mezei-Vill FC
Hátsó "C" füves pálya
1-0

 5.
 
 

 10.40
 
 
Debrecen LA - Csepel FC
Center "A" füves pálya
4-0
Tiszalöki VSE - Zinedin Ungvár (UKR)
Center "B" füves pálya
0-3
Hajdúszoboszló - Olimp Ungvár
Hátsó "C" füves pálya
1-1

 6.
 
 

 11.05
 
 
GFSE-Oros - Tiszavasvári SE
Center "A" füves pálya
0-3
Olasz Focisuli - Gloriett SE Bp.
Center "B" füves pálya
3-1
MVSC - Nagykáta SE
Hátsó "C" füves pálya
2-1

 7.
 
 

11.30 
 
 
Bozsik Akadémia - Mezei-Vill FC
Center "A" füves pálya
2-0
Hajdúdorog SE - Tápiószentmárton
Center "B" füves pálya
1-0
Debrecen LA - Zinedin Ungvár (UKR)
Hátsó "C" füves pálya
2-1

  8.
 

 11.55
 
 
Tiszalöki VSE - Csepel FC
Center "A" füves pálya
0-3
Hajdúszoboszló - Tiszavasvári SE
Center "B" füves pálya
4-2
Olimp Ungvár  - GFSE-Oros
Hátsó "C" füves pálya
3-0
13-16. helyért játszik a csoport 4. helyezett csapatai.
(helyosztó vesztese 15-16. a győztesek 13-14. helyen végez) 

 9.
 

 12.30
 
A4 - B4 GFSE-Oros - Nagykáta SECenter "A" füves pálya
2-3
C4 - D4 Tápiószentmárton - Tiszalöki VSECenter "B" füves pálya
3-0
9-12. helyért játszik a csoport 3. helyezett csapatai.
(helyosztó vesztese 11-12. a győztesek 9-10. helyen végez)

 10.
 

 12.55
 
A3 - B3 Olimp Ungvár - Gloriett SE Bp.Center "A" füves pálya
2-2
C3 - D3 Mezei-Vill FC - Csepel FCCenter "B" füves pálya
1-0
5-8. helyért játszik a csoport 2. helyezett csapatai.
(helyosztó vesztese 7-8. a győztesek 5-6. helyen végez) 

 11.
 

 13.20
 
A2 - B2 Tiszavasvári SE - MVSC Center "A" füves pálya
3-1
C2 - D2 Hajdúdorog SE - Zinedin Ungvár (UKR) Center "B" füves pálya
2-1
1-4. helyért játszik a csoport 1. helyezett csapatai.
(helyosztó vesztese 3-4. a győztessek 1-2, helyért játszanak.

 12.
 

 13.45
 
A1 - B1 Hajdúszoboszló - Olasz Focisuli Center "A" füves pálya
1-4
C1 - D1 Bozsik Akadémia - Debrecen LACenter "B" füves pálya
0-0 (1-2)

 13.
 

 14.20
 
3 - 4. hely: Hajdúszoboszló - Bozsik Akadémia
Center "A" füves pálya
2-4
DÖNTŐ:Olasz Focisuli - Debrecen LA
Center "B" füves pálya
2-2 (2-1)
Eredményhirdetés 15.00
 
 
Vissza a tartalomhoz | Vissza a főmenühöz