sorsolás XI/2008 - FOCISULI

Tartalomhoz ugrás

Főmenü:

sorsolás XI/2008

2008 KORCSOPORT
FIGYELEM, VÁLTOZÁS FELTÉVE 06.03.
Játékidő 1X20 perc 4+1 fő
Torna helyszíne: Hajdúnánás Nagy Norbert Sportközpont Fürdő útca 16
"A" CSOPORT
"B" CSOPORT
"C" CSOPORT
"D" CSOPORT
Debrecen LA
FILO SE 
Bozsik Akadémia
Loki Focisuli
DASE fehér
Zinedin Ungvár 
Hajdúszoboszló
GFSE-Oros
Balmazújváros FC
Olasz Focisuli
Debrecen SI
Nánási Focisuli 
Tiszavasvári SE
Felsőzsolca FC.
DASE fekete
Nagykáta SE
CSOPORT HELYEZÉSEK
13-16. helyért játszik a csoport 4. helyezett csapatai. (helyosztó vesztese 15-16. a győztesek 13-14. helyen végez)
9-12. helyért játszik a csoport 3. helyezett csapatai. (helyosztó vesztese 11-12. a győztesek 9-10. helyen végez)
5-8. helyért játszik a csoport 2. helyezett csapatai. (helyosztó vesztese 7-8. a győztesek 5-6. helyen végez)
1-4. helyért játszik a csoport 1. helyezett csapatai. (helyosztó vesztese 3-4. a győztessek 1-2, helyért játszanak.
1.Debrecen LA1.Zinedin Ungvár 1.Bozsik Akadémia1.Loki Focisuli
2.Balmazújváros FC2.Olasz Focisuli 2.Debrecen SI2.Nagykáta SE
3.DASE fehér3.FILO SE 3.Hajdúszoboszló3.Nánási Focisuli 
4.Tiszavasvári SE4.Felsőzsolca FC.4.DASE fekete4.GFSE-Oros
FSZ
Kezdési időpont
Mérkőző csapatok
Pálya beosztás
Eredmény

 
 1.
 

 
 09.00
 
Debrecen LA - DASE fehér
Hátsó "A" füves pálya
4-0
Balmazújváros FC - Tiszavasvári SE
Hátsó "B" füves pálya
2-2
Bozsik Akadémia - Hajdúszoboszló
Műfüves pálya4-1

 
 2.
 

 
 09.25
 
Loki Focisuli - GFSE-Oros
Hátsó "A" füves pálya
1-0
FILO SE - Zinedin Ungvár
Hátsó "B" füves pálya
0-2
Olasz Focisuli - Felsőzsolca FC.
Műfüves pálya 
3-0

 
 3.
 

 
 09.50
 
Debrecen SI - DASE fekete
Hátsó "A" füves pálya
4-1
Nánási Focisuli - Nagykáta SE
Hátsó "B" füves pálya
3-3
Debrecen LA - Tiszavasvári SE
Műfüves pálya 
6-0

 
 4.
 

 
 10.15
 
FILO SE - Felsőzsolca FC.
Hátsó "A" füves pálya
3-0
Bozsik Akadémia - DASE fekete
Hátsó "B" füves pálya
3-2
Loki Focisuli - Nagykáta SE
Műfüves pálya 
2-4

 
 5.
 

 
 10.40
 
Debrecen LA - Balmazújváros FC
Hátsó "A" füves pálya
1-1
Zinedin Ungvár  - Olasz Focisuli
Hátsó "B" füves pálya
6-1
Hajdúszoboszló - DASE fekete
Műfüves pálya 
3-4

 
 6.
 

 
 11.05
 
GFSE-Oros - Nánási Focisuli 
Hátsó "A" füves pálya
0-2
DASE fehér - Balmazújváros FC
Hátsó "B" füves pálya
5-0
FILO SE - Olasz Focisuli
Műfüves pálya 
1-1

 
 7.
 

 
 11.30
 
Bozsik Akadémia - Debrecen SI
Hátsó "A" füves pálya
3-1
 Loki Focisuli - Nánási Focisuli Hátsó "B" füves pálya
3-0
DASE fehér - Tiszavasvári SE
Műfüves pálya 
4-1

 
 8.
 

 
 11.55
 
Zinedin Ungvár  - Felsőzsolca FC.
Hátsó "A" füves pálya
1-0
Hajdúszoboszló - DASE fekete
Hátsó "B" füves pálya
3-2
GFSE-Oros - Nagykáta SE
Műfüves pálya 
1-2
13-16. helyért játszik a csoport 4. helyezett csapatai.
(helyosztó vesztese 15-16. a győztesek 13-14. helyen végez) 

 9.
 

 12.30
 
A4 - B4 Tiszavasvári SE - Felsőzsolca FC.Hátsó "A" füves pálya
3-0
C4 -D4 DASE fekete - GFSE-OrosHátsó "B" füves pálya
3-3
9-12. helyért játszik a csoport 3. helyezett csapatai.
(helyosztó vesztese 11-12. a győztesek 9-10. helyen végez)
10.12.30A3 - B3 DASE fehér - FILO SEMűfüves pálya 
4-0
11.12.55C3 - D3 Hajdúszoboszló -  Nánási Focisuli Műfüves pálya 
0-2
 5-8. helyért játszik a csoport 2. helyezett csapatai.
(helyosztó vesztese 7-8. a győztesek 5-6. helyen végez) 

 12.
 

 12.55
 
A2 - B2 Balmazújváros FC - Olasz FocisuliHátsó "A" füves pálya
3-2
C2 - D2 Debrecen SI -  Nagykáta SEHátsó "B" füves pálya
0-1
1-4. helyért játszik a csoport 1. helyezett csapatai.
(helyosztó vesztese 3-4. a győztessek 1-2, helyért játszanak.
13.13.20A1 - B1 Debrecen LA - Zinedin Ungvár Műfüves pálya 
1-0
14.13.45C1 - D1 Bozsik Akadémia - Loki FocisuliMűfüves pálya 
1-0
15.14.10 3-4. hely: Loki Focisuli - Zinedin UngvárMűfüves pálya 
1-2
16.14.35DÖNTŐ:  Bozsik Akadémia - Debrecen LAMűfüves pálya 
0-1
Eredményhirdetés 15.00
 
 
Vissza a tartalomhoz | Vissza a főmenühöz