sorsolás XI/2010 - FOCISULI

Tartalomhoz ugrás

Főmenü:

sorsolás XI/2010

2010 KORCSOPORT
  Játékidő 1X20 perc 3+0 fő
Torna helyszíne: Hajdúnánás Nagy Norbert Sportközpont  Fürdő útca 16
"A" CSOPORT
"B" CSOPORT
"C" CSOPORT
"D" CSOPORT
Bozsik Akadémia
BalmazújvárosDebrecen LA fehér
Loki Focisuli
Nyíradony VVTK
Tiszavasvári SE
Biharkeresztes
Csepel FC kék
PLÚTÓ SE
Debrecen LA piros
KBSC
Alsózsolcai KSC
Csepel FC piros
BUSE
Karcag SE
Nánási Focisuli
CSOPORT HELYEZÉSEK
13-16. helyért játszik a csoport 4. helyezett csapatai. (helyosztó vesztese 15-16. a győztesek 13-14. helyen végez)
9-12. helyért játszik a csoport 3. helyezett csapatai. (helyosztó vesztese 11-12. a győztesek 9-10. helyen végez)
5-8. helyért játszik a csoport 2. helyezett csapatai. (helyosztó vesztese 7-8. a győztesek 5-6. helyen végez)
1-4. helyért játszik a csoport 1. helyezett csapatai. (helyosztó vesztese 3-4. a győztessek 1-2, helyért játszanak.
Itt csak győztesek vannak, a helyezések másodlagos, mind a 16 csapat legjobb játékosa jutalmazva!
1.PLÚTÓ SE1.Debrecen LA piros1.KBSC1.Nánási Focisuli
2.Bozsik Akadémia2.Tiszavasvári SE2.Debrecen LA fehér2.Loki Focisuli
3.Nyíradony VVTK3.Balmazújváros3.Biharkeresztes3.Csepel FC kék
4.Csepel FC piros4.BUSE4.Karcag SE4.Alsózsolcai KSC
FSZKezdési időpont
Mérkőző csapatok
Pálya beosztás

Eredmény


 
 1.
 
 

 
 09.00
 
 
Bozsik Akadémia - Nyíradony VVTK
Center "A" füves pálya
7:3
Balmazújváros - Tiszavasvári SE
Center "B" füves pálya
2:4
Debrecen LA fehér - Biharkeresztes
Center "C" füves pálya
8:0
Loki Focisuli - Csepel FC kék
Center "D" füves pálya
4:5

 
 2.
 
 

 
 09.25
 
 
PLÚTÓ SE - Csepel FC piros
Center "A" füves pálya
11:4
Debrecen LA piros - BUSE
Center "B" füves pálya
15:0
KBSC - Karcag SE
Center "C" füves pálya
11:2
Nánási Focisuli - Alsózsolcai KSC
Center "D" füves pálya
9:4

 
 3.
 
 

 
 09.50
 
 
Nyíradony VVTK - PLÚTÓ SE
Center "A" füves pálya
5:7
Tiszavasvári SE - Debrecen LA piros
Center "B" füves pálya
4:11
Biharkeresztes - KBSC
Center "C" füves pálya
2:7
Csepel FC kék - Alsózsolcai KSC
Center "D" füves pálya
9:5

 
 4.
 
 

 
 10.15
 
 
Bozsik Akadémia - Csepel FC piros
Center "A" füves pálya
9:3
Balmazújváros - BUSE
Center "B" füves pálya
12:0
Debrecen LA fehér - Karcag SE
Center "C" füves pálya
17:1
Loki Focisuli - Nánási Focisuli
Center "D" füves pálya
4:1

 
 5.
 
 

 
 10.40
 
 
Bozsik Akadémia - PLÚTÓ SE
Center "A" füves pálya
5:7
Tiszavasvári SE - BUSE
Center "B" füves pálya
9:0
Debrecen LA fehér - KBSC
Center "C" füves pálya
3:8
Loki Focisuli - Alsózsolcai KSC
Center "D" füves pálya
8:5

 
 6.
 
 

 
 11.05
 
 
Nyíradony VVTK - Csepel FC piros
Center "A" füves pálya
12:3
Balmazújváros - Debrecen LA piros
Center "B" füves pálya
8:9
Biharkeresztes - Karcag SE
Center "C" füves pálya
11:1
Csepel FC kék - Nánási Focisuli
Center "D" füves pálya
3:8
1-4. helyért játszik a csoport 1. helyezett csapatai.
(helyosztó vesztese 3-4. a győztessek 1-2, helyért játszanak.

 7.
 

 11.45
 
A1 - B1 PLÚTÓ SE - Debrecen LA pirosCenter "A" füves pálya
10:7
C1 - D1 KBSC -  Nánási FocisuliCenter "B" füves pálya
5:1
13-16. helyért játszik a csoport 4. helyezett csapatai.
(helyosztó vesztese 15-16. - a győztesek 13-14. helyen végez) 

 8.
 

 12.10
 
A4 - B4 Csepel FC piros -  BUSECenter "A" füves pálya
15:2
C4 - D4 Karcag SE - Alsózsolcai KSCCenter "B" füves pálya
1:12
9-12. helyért játszik a csoport 3. helyezett csapatai.
(helyosztó vesztese 11-12. a győztesek 9-10. helyen végez)

 9.
 

 12.10
 
A3 - B3 Nyíradony VVTK - BalmazújvárosCenter "C" füves pálya
4:2
C3 - D3 Biharkeresztes - Csepel FC kékCenter "D" füves pálya
2:13
 5-8. helyért játszik a csoport 2. helyezett csapatai.
(helyosztó vesztese -  7-8. a győztesek 5-6. helyen végez) 

10. 
 

 12.35
 
A2 - B2 Bozsik Akadémia - Tiszavasvári SECenter "A" füves pálya
7:2
C2 - D2 Debrecen LA fehér - Loki FocisuliCenter "B" füves pálya
11:5
DÖNTŐK

 11.
 

 12.35
 
 3-4. helyért Debrecen LA piros - Nánási FocisuliCenter "C" füves pálya
6:10
 DÖNTŐ: PLÚTÓ SE -  KBSCCenter "D" füves pálya
8:4
Eredményhirdetés 13.00
 
 
Vissza a tartalomhoz | Vissza a főmenühöz