XII. Hajdú 2011 - FOCISULI

Tartalomhoz ugrás

Főmenü:

XII. Hajdú 2011

2011-es korcsoport
Helyszín: Hajdúnánás Városi Sportcsarnok Irányi út 3.
Játékidő: 1X15' mérkőzések 3+0 fő.
"A" csoport
"B" csoport
"C" csoport
"D" csoport
Nánási FocisuliDVTK
Balmazújváros
Bozsik Akadémia
DSI bordó
Mátészalka Viktória ULE
Eger SE kék
KBSC FC.
Szatmárnémeti Juventus (Ro)
Eger SE piros
Tiszavasvári FC
DSI sárga
CSOPORT HELYEZÉSEK
1. DSI bordó1. Mátészalka Viktória ULE1. Eger SE kék1. DSI sárga
2. Nánási Focisuli2. DVTK2. Tiszavasvári FC2. KBSC FC.
3.Szatmárnémeti Juventus Ro)3.Eger SE piros3. Balmazújváros3. Bozsik Akadémia
Fsz:
Kezdés ideje
Pálya beo.
Mérkőző csapatok
Eredmény

1. 
 

 09:00
 
"A" pálya 
Nánási Focisuli - DSI. bordó
2-14
"B" pálya
DVTK - Mátészalka Viktória ULE
2-4

2.
 

 09:20
 
"A" pálya 
Balmazújváros - Eger SE kék
4-16
"B" pálya
Bozsik Akadémia - KBSC FC.
1-4

3.

 09:40
 
"A" pálya 
Nánási Focisuli - Szatmárnémeti Juventus (Ro)
5-4
"B" pálya
DVTK - Eger SE piros
4-3

 4.
 

 10:00
 
"A" pálya 
Balmazújváros - Tiszavasvári FC
1-4
"B" pálya
Bozsik Akadémia - DSI sárga
3-5

 5.
 

 10:20
 
"A" pálya 
DSI bordó - Szatmárnémeti Juventus (Ro)
14-0
"B" pálya
Mátészalka Viktória ULE- Eger SE piros
4-0

 6.
 

 10:40
 
"A" pálya 
Eger SE kék - Tiszavasvári FC
5-1
"B" pálya
KBSC FC. - DSI sárga
2-3
 HELYOSZTÓ:
Csoport 1. helyezett csapatai játszanak 1-4. helyért. Csoport 2. helyezett csapatai játszanak 5-8. helyért.
Csoport 3. helyezett csapatai játszanak 9-12. helyért. 

7.
 

 11:00
 
"A" pálya 
9-12.helyosztói A3 - B3
Szatmárnémeti Juventus (Ro) -Eger SE piros
1-11
"B" pálya
9-12.helyosztói C3 - D3 Balmazújváros - Bozsik Akadémia
2-9

8. 
 

 11:20
 
"A" pálya 
5-8. helyosztói A2 - B2 Nánási Focisuli - DVTK
2-11
"B" pálya
5-8. helyosztói C2 - D2 Tiszavasvári FC - KBSC FC.
2-4

 9.
 

 11:40
 
"A" pálya 
1-4. helyosztói A1 - B1 DSI bordó - Mátészalka Viktória ULE
1-8
"B" pálya
1-4. helyosztói C1 - D1 Eger SE kék -  DSI sárga
5-2

 10.
 

 12:00
 
"A" pálya 
11-12. helyezésért (fsz: 7-es vesztesei)
Szatmárnémeti Juventus (Ro) - Balmazújváros
2-7
"B" pálya
9-10. helyezésért (fsz: 7-es győztesei)
Eger SE piros - Bozsik Akadémia
5-3

 11.
 

 12:20
 
"A" pálya 
7-8. helyezésért (fsz: 8-as vesztesei)
Nánási Focisuli - Tiszavasvári FC
3-8
"B" pálya
5-6. helyezésért (fsz: 8-as győztesei)
DVTK - KBSC FC.
8-4

 12.
 

 12:40
 
"A" pálya 
3-4. helyezésért (fsz: 9-es vesztesei)
DSI bordó - DSI sárga
3-4
"B" pálya
Döntő (fsz: 9-es győztesei)
Mátészalka Viktória ULE -  Eger SE kék
2-1
Itt csak győztesek vannak, mind a 12 csapat legjobb játékosa jutalmazva!
 
Vissza a tartalomhoz | Vissza a főmenühöz