Főmenü:
VÁLTOZÁS FELTÉVE dec. 17. 2006-os korcsoport Helyszín: Városi Sportcsarnok Irányi út 3. Játékidő: 1X18" mérkőzések 4+1fővel kerülnek megrendezésre. | |||
"A" csoport | "B" csoport | "C" csoport | "D" csoport |
MFK Zemplín M. (Sk | Nánási Focisuli | DVTK | Szövetkezetek SE |
Tiszaújváros FC. "A" | MVSC | Várda SE | MKO-SE |
Debrecen SI "B" | Debrecen SI "A" | Tiszaújváros FC. "B" | Tiszavasvári SE |
1960Fsz: | Kezdés | Mérkőző csapatok | Eredmény | |
1. | 08.40 | Tiszaújváros FC. "A" - Debrecen SI "B" | 1-1 | |
2. | 09.00 | Nánási Focisuli - MVSC | 1-2 | |
3. | 09.20 | Tiszaújváros FC. "B" - DVTK | 0-2 | |
4. | 09.40 | MKO-SE - Szövetkezetek SE | 2-0 | |
5. | 10.00 | MFK Zemplín M. (Sk ) - Tiszaújváros FC. "A" | 2-2 | |
6. | 10.20 | Debrecen SI "A" - MVSC | 0-2 | |
7. | 10.40 | Várda SE - DVTK | 0-4 | |
8. | 11.00 | Tiszavasvári SE - MKO-SE | 5-2 | |
9. | 11.20 | MFK Zemplín M. (Sk ) - Debrecen SI "B" | 5-0 | |
10. | 11.40 | Nánási Focisuli - Debrecen SI "A" | 4-0 | |
11. | 12.00 | Tiszaújváros FC. "B" - Várda SE | 0-1 | |
12. | 12.20 | Tiszavasvári SE - Szövetkezetek SE | 1-0 | |
HELYOSZTÓK Mérkőzések ideje 1X15' A-B-C-D csoport 1. helyezett csapatai játszanak 1-4. helyért. A-B-C-D csoport 2. helyezett csapatai játszanak 5-8. helyért. A-B-C-D csoport 3. helyezett csapatai játszanak 9-12. helyért. | ||||
13. | 12.40 | 9-12. helyosztó A3-B3 Debrecen SI "B" - Debrecen SI "A" | 1-0 | |
14. | 13.00 | 9-12. helyosztó C3-D3 Tiszaújváros"B" - Szövetkezetek SE | 1-0 | |
15. | 13.20 | 5-8. helyosztó A2-B2 Tiszaújváros "A" - Nánási Focisuli | 1-2 | |
16. | 13.40 | 5-8. helyosztó C2-D2 Várda SE - MKO SE | 5-0 | |
17. | 14.00 | 2006-os korcsoport 1-4. helyosztó A1-B1 MFK Zemplín M. (Sk ) - MVSC | 1-0 | |
18. | 14.20 | 2006-os korcsoport 1-4. helyosztó C1-D1 DVTK - Tiszavasvári | 2-1 | |
19. | 14.40 | U15 leány korcsoport 1-4. helyosztó A1-B2 DLA - NFSE | 4-1 | |
20. | 15.00 | U15 leány korcsoport 1-4. helyosztó B1 -A2 Gyula - HTE | 3-1 | |
21. | 15.20 | 11-12. helyért (13-14 fsz. vesztesei) DSI "A" - Szövetkezetek SE | 1-4 | |
22. | 15.40 | 9-10. helyért (13-14 fsz. győztesei) DSI "B" - Tiszaújváros "B" | 2-0 | |
23. | 16.00 | 7-8. helyért (15-16 fsz. vesztesei) Tiszaújváros "A" - MKO SE | 0-2 | |
24. | 16.20 | 5-6. helyért (15-16 fsz. győztesei) NFSE - Várda SE | 0-3 | |
25. | 16.40 | 2006-os korcsoport 3-4. helyért (17-18 fsz. vesztesei) MVSC - Tiszavasvári | 4-0 | |
26. | 17.00 | 2006-os korcsoport 1-2. helyért (17-18 fsz. győztesei) Mfk Zemplin - DVTK | 0-3 | |
27. | 17.20 | U15 leány korcsoport 3-4. helyért (19-20 fsz. vesztesei) HTE - NFSE | 2-0 | |
28. | 17.40 | U15 leány korcsoport 1-2. helyért (19-20 fsz. győztesei) Gyula - DLA | 0-1 |